Prodajem Internet portale - zezanja.com, cipkica.com

Zašto bi postavio tražio si kopiranu stranicu ja ti kopiro komplet adsense vi izgleda nikad niste vidjeli portal koji ima 30 000 lajkova i zaradi toliki novac onda se objesi care sta ces reci onda za ostale portale doznajemo.com balkaninfo.org po tvom i oni zarade 100 km

Oj druze ja ne znam jesi ti glup i ćorav ?
Neko će ti dati tolike pare pre nego provjeri sve to ?
CIPKICA NIJE STARIJA VISE OD 2 MJESECA !
A ti mi tu neku zaradu spominjes od 3 mj…
Šabane postoje alati koji to mogu provjeriti dzabe sam sebe lazes !

vidim koliko znas da neznas provjerit kad je registrovana domena e ako neznas eto vidi http://prntscr.com/5cwj0w koliko tu ima mjeseci ako znas brojat

Jel ti treba jos neki dokaz tu ima 5 mjeseci kako portal postoji

haha ovo je najjace oko cega se vi svadjate

Ma glupan neki dajem mu dokaze i cinjenice on mi govori da lažiram dokaze nikad nece naci portal na ovom broju lajkova da ovoliko zaradi i bolju stranicu od ove na ovom broju lajkova cekaj dok dodje to 100 000 nije meni hoca prodat ali toliko strucnjaka sam vidio na ovom forumu to je nevidjeno. Priča da postoji nešto 2 mjeseca nezna ni whois uradit na domenu.

ko zeli kupice stranicu ko ne zaobice temu nema potrebe za svadjom ne razumijem vas

Pa ti si u pravu totalno dovoljno dokaza ima tako da nema potrebe. ali ovi hakeri i majstori su sila sve znaju a veze nemaju.

Znaš li ti razliku izmedju datuma kad je kupljena domena i kad je datum od kad je sajt online na internetu ! E ja ti govorim o ovome drugom !

1 Like

Čim je domena kupljena sajt je bio isti dan online

To moze bit od bilo koje stranice screen, a i firebugom napišeš šta te volja

i @Sceko nije svađa već tu je došo maglu prodavat

Prijatelju nemam potrebe da lazem to je screen od te stranice i od portala ako ces vjerovat vjeruj ko bude kupio uvjerit ce se da je tako i to je to

Uvjerit ce se nakon sto kupi stranicu ?

HAhhha nakon kupovine ???

Posle jeb**a nema kajanja. Svaka ti cast.

ti buncaš nešto? ne razumijem koliko glupana ima ovdje

Isti si @Alek majke mi :smiley:

Kad upadneš u škripac onda napadaš druge… Ne kazu dzabe "Napad je najbolja odbrana " :slight_smile:

Ajde objasni onda zašto cijena od 400e ak to zaradiš ionako u dva mjeseca :smile:

Naravno, možeš mi i uživo pokazati podatke o zaradi i kupujem odmah. (oba sajta) Kad se nadjemo, od kuda si?

Zaraditi se može kako čovjek govori, ali ja da kupujem ja bih to provjerio prije kupovine. Niko ti to neće kupiti dok mu ne pokažeš live (preko teamviewera ili sličnog programa) traffic i zaradu. Ali garantujem da svima do ~50% posjeta dolazi sa facebooka i da je vrlo malo stranica koje imaju direktnu posjetu. To su uglavnom veće stranice, koje su bolje rangirane. A mi ostali se moramo gurati kroz shareovanje i slične stvari.

Ja ću ti samo dati jedan savjet, jer ljubomornih ljudi ima dosta. Ne postavljaj ništa iz AdSense panela, screenshotove ili slično, piše ti u pravilniku da niko ne smije znati zaradu koju imaš ili nešto slično, zbog toga možeš izgubiti reklame, lično iskustvo, ne pišem šuplju.

Ali realno gledajući da je ovo ovako kao što pišeš, ti uopšte ne trebaš tražiti posao niti se baviti bilo čim drugim, ili obuči nekoga i plaćaj, pa zarađuj, jer ovdje zarađuješ ~2000e mjesečno, zar ti više treba? Lijepo zvuči da bi bilo istina, jer znam da godinu dana imam stranicu, već je druga godina, svaki dan aktivna i nemam toliko posjete niti blizu tu zaradu.

Hvala na savjetu imam vec osobe obucene koje rade i sheruju

Alfa jesi li uspio prodat sajt?