Prodajem jako jeftin oglasni prostor

Reklamiranje na stranici [www.NetRaja.net] 1
*Kolika je cijena oglašavanja?
Cijene su uskađene sa našim financiskim prilikama, jer smo svijesni velke ekonomske krize u kojoj se svi nalaze. Stoga Vam nudimo dobru reklamu po niskoj cijeni ko će Vam se višestruko isplatiti. Cijene su na mjesečnom nivou. Sve cijene su izražene u eurima.
Banneri
120x60 12eura / mjesec (nalazi se na desnoj strani stranice gdje vi zelite ispod FB)
125x125 15eura / mjesec (nalazi se na desnoj strani stranice gdje vi zelite ispod FB)
468x60 18eura / mjesec (Na Vrhu stranice, sredini stranice ispod ili iznad chatova ili negdje gdje vi zelite)
Dimenzije bannera po vasoj volji tu je cijena po dogovoru.
Baneri na dnu stranice kostaju 6eura /mjesec dana.
Da postavimo Vas radio na nasu lisu kosta 6eura /mjesec dana.
Baneri se ocitavaju na svim stranicama.
Mozemo Vas reklamirati i na FB stranici.
Ako imate bilo kakvih pitanja ili neki prijedlog slobodno nam pišite.
Detalje o posjecenosti saljemo na vas upit. Vecina posjeta je sa google, i ostalih stranica tako nema straha da je samo sa FB. Trenutno imamo preko 5000 unikatnih posjeta.
Placanje se vrsi putem paypal-a.
Ako kupite neki od bannera vasu FB stranicu besplatno cemo postaviti pod nase FB partnere
Nadam se Vašem pozitivnom odgovoru i uspješnoj suradnji. Želimo Vam puno uspjeha sa Vašom web stranicom.
Lijep pozdrav,

Molim te da mi pošalješ statistiku posjećenosti zadnja 3mj. I od kuda dolaze posjete te iz kojih država najviše.

Unaprijed hvala

5000 unikatnih posjeta, na dnevnoj ili mjesečnoj bazi? Ako možete i meni pošaljite više info o posjećenosti. Hvala.

ja bih također molio više informacija u inbox

Može i meni više informacija o posjecenosi na PM

Hvala vam. Poslao sam detalje svima slobodno sta vas god zanima pitajte. Banner na vrhu stranice je zakupljen al ima jos slobodnog prostora. Tako ponuda je otvorena jos. Hvala i slobodno se javite nemojte da se stidite.

Ostvareno dosta suradnja al ima mjesta jos. Zainteresovani slobodno javite se sve vam saljem na uvid sta vas god zanima nema laganja nema prevara. Hvala nadam se jos uspjesnih suradnja.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey