Prodajem jeftinimobiteli.com

Odlučio sam se za prodaju bloga www.jeftinimobiteli.com koji je aktivan od 20.3.2014… Tematika bloga su jeftini kineski mobiteli, tj. kineske marke smartphonea. Na blogu je trenutno 41 post, najviše postova su recenzije, ali ima i postova vezanih uz kupovinu mobitela, zašto se isplate takvi mobiteli… Detalje o posjeti ću postaviti niže, kako ne bih morao slati svakome posebno, javilo mi se je već dosta ljudi pa bih molio da ovdje pogledaju da ne šaljem svima posebno preko PM.

Preko Adsensea mislim da zarada nema velikog smisla s trenutnim brojem posjeta, pa ga stoga nisam ni postavljao, ovo je prilika za one koji prodaju/posreduju ovakve mobitele.

Dnevna posjeta je s Googlea oko 30ak posjeta, a postavljenjem novog članka i objavljivanjem linka na FB stranici od skoro 4000 likeova: https://www.facebook.com/jeftinismartphoni posjeta ide preko 100 posjeta dnevno…

Imam napravljen i promotivni video za blog:

Evo posjete:

ZADNJI MJESEC:

OD POČETKA:

BUMP :slight_smile:
Ponude na PM!

Posjeta zadnji tjedan. Znatno povećanje posjete koja dolazi s Googlea.

Sveukupna posjeta zadnji tjedan.

Zbog nedostatka ponuda koje zadovoljavaju moja očekivanja, napisati ću ovdje cijenu za kuju bih prodao web stranicu. Također molio bih moderatore da ne zaključavaju temu, kako bih mogao i dalje s vremena na vrijeme izvještavati o posjeti, eventualnoj zaradi i eventualnom povećanju cijene.

Trenutna cijena 250€ (Prije je bilo 150€, ali u zadnje vrijeme posjeta se je povećalo gotovo duplo, i interesiranje ljudi s Facebooka).
Također na prodaju je i stranica cheapsmartphone.net po cijeni od 150€ (Zbog domene, .com se prodaje za 4000$, .org za 400$, barem mislim da je tako bilo)

Molio bih da ne komentirate temu s nepoželjnim komentarima…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey