Prodajem kvalitetne domene

EDIT — Novi spisak domena i webova:

www.iPhone-Geeks.com

www.Samsung-Geeks.com

www.spartanci.com

www.BestInsurance4.me

www.konsalting.me

www.GinisovaKnjiga.com


Takođe, u paketu ide i www.djetic.com , www.djetic.me i djetic.blogspot.com


Prodao bih i webove, sa dosta backlinkova:

www.i-oglasi.com

www.EtoTako.com

EDIT:

Novi domeni na prodaju:

www.bet-at-web.com

www.iPhone-Geeks.com

www.Samsung-Geeks.com

www.spartanci.com

www.BestInsurance4.me

www.konsalting.me

Cijene po dogovoru.

nije .me bas toliko popularan da se registruje i odma proda po nekoj velikoj cijeni kad ni .com ne moze da se proda po toj cijeni jednostavno registruje se konsalting.co i zavrsi se posao, ja sam sa .me i sa .rs polako presao na .biz domene totalno je vise postao nevazan nastavak na nasu zalost :slight_smile:

.co i .biz su, iskreno, smiješne domene. :smile:

Ako idemo tom logikom, onda možemo koristiti i one free domene, pa i .tk

zasto su smijesne sta hvali .co primera radi zimo.co ili .biz sta je to .me bolji? meni su svi skoro .me bili i polako se micem od njih jer su mi dosta ograniceni po pitanju posla . Nemos prodat barem ne ovde gde se razumiju po nekoj ceni vecoj jer si tek registrovao domen nema vrednost nikakvu moje misljenje mozda gresim…

Probaj jedino ove genericke domene gtld da uzmes pa recimo neko poznato ime da spojis sa domenom primjer .jobs .club .art ima ih na tisuce pa mozda je to jedan nacin

to je nekad moglo da registrujes neki domen i prodas odma po vecoj ceni sad posle jos ovih novih nastavaka tesko

Cito sam negdje ali nisam siguran dal je to tocno ali uglavnom neki lik iz amerike je kupio domenu cocacola.com i ponudio kompaniju i oni mu dali par milijuna dolara tak jos uvjek ima i ferrari.com koja je cjena oko 20 milijuna

danas stavi facebook u nazivu domena i popijes tuzbu :slight_smile:

Facebook ni nemozes jer su sve regali ali zato ima gtld pa mozes recimo facebook.photos pa recimo bavis se slikanjem ljudi zivotinja i izrezujes lica neznam dal bi onda fb mogo srat

A oni tuze ako drzis face ili book a ne sta drugo jes normalan http://www.jutarnji.hr/facebook-vodi-jalovu-bitku-protiv-stranica-koje-sadrze--face--i--book--u-imenu/1029992/

a ne da drzis facebook u nazivu kako ne jes oni su mali toliko ili neka druga firma, pa evo ovde je neko imao problem skoro jer je registrovao domen za neke lego igrice

Ma oni su ludi to je nemoguce kontrolirat sta recimo da neko napravi stranicu bookshop taj bi moro platit kaznu? Hahaha i sada su u fazi zastite za rijec wall sta oni misle. Taj facebook sam sranja donio jer je hrpu ovih malih portala propalo

Ja sam imao problem, domena je bila legoigre.info.

Ajmo mi ovo da trgujemo. I da, nije mi namjera da se bogatim i živim od ovoga, prošao je taj voz.

Dajem ovo relativno jeftino.

EDIT:

Novi domeni na prodaju:

www.bet-at-web.com

www.iPhone-Geeks.com

www.Samsung-Geeks.com

www.spartanci.com

www.BestInsurance4.me

www.konsalting.me

Cijene po dogovoru.

Za početak je na prodaju:

domen za INTERNET OGLASE - www.i-oglasi.com

Registrovan do 14.12.'14., kod Godaddy-a.

Cijena po dogovoru.

Mogu kompenzacije za neku veću FB stranicu.

Kvalitetne domene po povoljnim cijenama.

Dopuna ponude sa www.spartanci.com

Registrovan godinu, kod Godaddy-a.

EDIT:

Novi domeni na prodaju:

www.bet-at-web.com

www.iPhone-Geeks.com

www.Samsung-Geeks.com

www.spartanci.com

www.BestInsurance4.me

www.konsalting.me

Cijene po dogovoru.