Prodajem Ledger Nano S

Prodajem Ledger Nano S
Koristio sam ga par mjeseci dok sam bio u kripto svijetu, odlucio se ne baviti vise time i sad mi vise ne treba

700kn

Nema od par mjeseci ništa nigdje, pa tako ni u cryptu. Strpite se, čekajte. Cijena na dugoročno uvijek je u rast, tehnologija je trenutno zastupljenija nego ikada. Bitcoina nema dovoljno da svaki milijunaš posjeduje 1. Iz godine u godinu projekti su u razvoju, te mnogi jop nisu ni krenuli sa radom. Long term investment odličan za one koji ne idu na sigurno uvijek.

Sve je ok, ali me ne zanima to tako da se neću baviti time

Hm mislim da se takve stvari nebi smjele prodavati…

Hahaha ne bi se smjeli skidati filmovi s torrenta. Nije to kreditna kartica. Ja kad fizički nemam ledger ne mogu ništa, on sve enkriptira kod sebe, private key i sve

Hoces reci ako narucis novi nano i upises rjeci prodanog, nemozes ga vratiti sa tudim coinima?
Pa to je bila glavna fora na ebayu kad su naivni ljudi kupovali ladgere za 10eura i izgubili coine…

Ja sam isto tako nesto cuo i nekako mi i nema neke logike da se to moze.

Nema mi neke logike da netko kupi “polovan” kada za 9kn vise moze kupiti novi.

Ovdje sam ja sebi narucio.

https://www.hgshop.hr/digitalni-novcanik-ledger-nano-s-za-kripto-valute-usb/proizvod/225103

Ok ti sad kupis taj nano i na njega stavis 5 Btc. On ti se pokvari, zapali ili nesto trece i onda si prema tome popusio sve coine?
Zato se i smatra najsigurnijem novcanikom jer samo trebas kupiti novi nano i ponovo ga konfigurirati sa rijecima od prvoga i vratis sve na staro. Bitan je zapis tih rijeci i njega cuvas na sigurno, a za ostalo ti nije bitno.

Coini se nalaze na fizickom uredjaju kojem pristupas tim recima i onda ti on da pristup softveru koji je instaliran na njemu, oni se ne nalaze negde na webu pa da sada ukucas te reci na neki drugi nano i pristupis.

Naravno da se nalaze. U protivnom kada biš izgubio nano ili se on pokvario, izgubio biš sve valute.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja