Prodajem mailove (privatni smještaj)

Pozdrav,

prodajem bazu mailova!

U bazi se nalazi samo mail bez imena i adrese korisnika. Mailovi su skupljeni u zadnjih 6 godina preko raznih web stranica (vitky.com, apartmani-hrvatska.com, apartmanihrvatska.hr, i sličnih drugih stranica - ili sam vlasnik ili partner tih stranica) gdje su vlasnici apartmana prihvatili u uvjetima da ih smijem koristiti.

U bazi se nalazi preko 6 000 maila (nisam brojao možda ima i preko 8 000), no ne tvrdim da su svi baš aktivni, iako sa sigurnošću mogu reći da su bili aktivni.

Cijenu možete tražiti na PM …
Za ozbiljnije kupce može i R1 (no cijena je veća)

Lijep pozdrav

Mogu reći da dobro dođe firmama ili fizičkim osobama koje rade izradu web stranica, zatim tko se bavi turističkom uslugom … ili neki drugi način za koju osoba smatra da može iskoristiti.

sibni mi cijenu na PM

može cijena u pm :wink:

Piše 50€ ako se ne varam

A da kontaktiram te stranice pa pitam kako se mogu prodavati mailovi ljudi tj ljudi od kojih te stranice “žive”?

Ovakvi mailovi su apsolutno beskorisni, to je pod broj 1. :frowning:
Pod broj 2, to što radiš je protiv zakona. :frowning:
Svi koji kupuju takve stvari su također u prekršaju… :frowning:

Pod broj 4; pozdrav svima. :slight_smile:

Molim admina da zatvori temu :slight_smile:

… i kao što sam naveo sve je po zakonu, jer u Uvijeti oglašavanja piše da smijemo koristiti njihove mailove.
Već sam imao par tužbi, samo pošaljem dokument i problem riješen :wink:

u Uvjetima Oglašavanja piše da se predstavljaš kao partner ili vlasnik tih stranica te da smiješ prodavati te mailove? Jesi pametan! I to zastrašivanje o tužbi to su priče za malu djecu, kad bi ti došla tužba već bi plakao na koljenima roditeljima koji te hrane da ti oproste jer su mislili da si “dobar” sin :stuck_out_tongue:

Gle frende ti si tu u nekoliko prekrsaja, tuzbi sumnjam da si imao, a ovo sto radis smatram totalno ne profesionalno. Prvo prodajes cijeli projekt, a sad tu onda i zasebno mail adrese koje si prikupio preko tog projekta. Cisto sumnjam da bi korisnici tvog portala bili sretni kada bi saznali za ovo. Prodati ili ustupiti email adrese u sklopu prodaje projekta je jedno, a prodaja mailova zasebno je drugo.

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey