Prodajem monetizovani youtube kanal

Prodajem monetizovan Youtube kanal sa 135000 pratioca
Kanal nikad nije povredio nicije autorsko pravo niti dobio opomenu u tom smislu od youtube tima
Cenu ponudite pa da se dogovaramo

1 Like

Moze li link yt kanala na pp

super su mi ovi misteriozni oglasi…

2 Likes

Moze li link u inbox

Koliko ima video snimaka,koliko ima pregleda,koja je nisa?
Sve to zavisi i koju cenu ponuditi.Kao da je najvaznije 135k pratilaca.

Cim prodaje, znaci nesta je zaebo

Ja mislim da je zensko cim je zelena.
Sta ti mislis?

Nemoj ti mislit. Opterecujes mozak bezveze, prepusti drugima da misle umjesto tebe.

1 Like

OK odsada si ti moj mozak i idol,ti umesto mene sve odredjuj :smile: poslao sam joj poruku ali nista ne odgovara a spreman sam ponuditi preko 10k ako je dobar kanal.Sta ti mislis za to.

Od sada moja misljenja se placaju, pm za cijenu.

Kanal ne prodajem iz nekih skrivenih i losih namera vec zato sto necu vise da se bavim Youtubom
Kanal nikad nije povredio nicije autorsko pravo sto može i da se utvrdi .Kanal je u proseku zaradjivao mesecno vise od 1000€ medjutim 15 aprila ove godine je bio demonetizovan jer se video klipovi nisu uklapali u nova Youtube pravila tako da sam sa kanala izbrisao sva videa(oko 4800 videa)11 septembra mi je vracena monetizacija .Inace kanal kao sto se vidi ima verifikacionu znacku.
Cenu ponudite pa da se nadjemo oko prave cene tj.da obe strane budu po malo nezadovoljne
SRECNO

Druze sve je javno obavljeno pogledaj u donjem delu diskusije

Hahahaaaaa i ja bi to pomislio ali nije nista ■■■■■■■■ oko kanala nego je u pitanju to sto vise necu da se bavim Youtubom prso mi je vise mozak oko njega

za sada kontakt
zelena.hrana@gmail.com

633,438 pregleda, a 139,000 pretplatnika… :sweat_smile: Možeš li napisati historiju kanala? Dosta stvari se ne poklapa.

MA nije ti tacan yt, vjv je obrisan klipove pa se smanjio brojac

Ma da, ko zna odakle je kanal, možda iz Indije, Pakistana… Kanal imao 90+ mil. pregleda, i odjednom svi klipovi obrisani i počinju se ubacivati klipovi na našem jeziku :thinking: Može demografija pretplatnika?

procitajte moje odgovore u gornjem delu razgovora sve sam lepo objasnio ali jos jednom kratko da razjasnim kanal je imao oko 75.000.000 pregleda i oko 4800 videa 15 aprila mi je ukinuta monetizacija jer se moji klipovi nisu uklapali po novim pravilima youtuba ,to su oni klipovi gde cujete muziku a tekst seta i to je to,sad zamislite kako sam se osecao danima sam ih brisao ,sad su ubacena oko 700 videa koji su po pravilima youtuba i kao takvi su jedinstveni pa mi je monetizacija vracena 11 septembra

Verovatno fake pratioci jer smijesan broj pregleda, e sad kako god obrnes zbog tog broja pratioca moze da se fino iskoristi i u promociju i da se napravi fina prica.

/edit sad tek vidjeh ovo sto napisa da si brisao.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey