Prodajem oglasni prostor na stranici Jeftini mobiteli

Jeftini mobiteli je web stranica s vrlo usko vezanom temom uz jednu stvar, te je samim time idealno mjesto za oglašavanje ukoliko prodajete ili posredujete kineske smartphone. Budući da i ja sam preferiram kupnju
takvih mobitela od firmi koje ih posreduju, odlučio sam se na prodaju reklamnog prostora. Razlog zbog kojeg preferiram kupnju od firmi iz vaše države je to što mobitel dođe u kratkom roku kod Vas, te ima garanciju u vašoj državi i nije ga potrebno slati natrag u Kinu. Cijena je malo veća nego direktno preko nekog od kineskih webshopova, ali po meni se
isplati.

Web stranica je nastala u 3. mjesecu 2014. godine i do sada broji preko 18.000 pregleda. U početku je posjeta bila veoma malena, ali s vremenom raste, te je u 8. mjesecu bilo preko 7.000 pregleda, što je više od trećine posjeta od početka stranice. Kako sam i napisao posjeta je u stalnom rastu, te je iz mjeseca u mjesec posjeta sve veća i veća. Do
sada je stranicu s Googlea posjetilo preko 2000 ljudi, a u zadnjih tjedan broj posjeta koje dolaze s Googlea je naglo narastao i dnevno posjeti oko 60-80 ljudi s Googlea. Posjeta s Googlea je najvažnija, jer su to ljudi koje izričito zanima ova stranica, te su na nju došli upisivajući traženi pojam koji je usko vezan s ovom stranicom. Primjerice upisivanjem “Gdje kupiti Doogee Dagger DG550” korisnik je došao na ovu web stranicu i upravo zbog toga je ovo savršena prilika za reklamiranje vašeg web shopa…

Još jedan podatak o tome koliko je ova web stranica poznata je i FB stranica koja broji preko 4.500 lajkova, te nevjerojatnu aktivnost ljudi na njoj: https://www.facebook.com/jeftinismartphoni.

Nudimo reklamiranje u sidebaru - banner veličine 300x250px i iznad članka - banner veličine 728x90px. Također moguće je postavljanje cijene i linka ka vašem web shopu ispod recenzije nekog mobitela.

Ispod je statistika osmog i devetog mjeseca, te se vidi nagli porast posjete od kada sam počeo intezivno objavljivati na stranici i FB stranici…

Ukoliko ste zainteresirani za oglašavanje javite mi se na PM za dogovor oko cijene.

BUMP! Još aktivno! :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey