Prodajem oglasni prostor za banner 728x90

Prodajem oglasni prostor za banner 728x90 na preko 1600 web stranica na domeni.
Period oglašavanja 6 ili 12 mjeseci
položaj je u gornjem lijevom kutu browsra

ostali kontakti i dogovori putem privatne poruke

ponuda i dalje vrijedi
iznajmit ću najboljem ponuđaču

ponuda i dalje vrijedi :wink:

koje si godine pravio ovo? 2005

1 Like

bice da je 2001 :smiley:

[quote=“Sceko, post:4, topic:11866, full:true”]
koje si godine pravio ovo? 2005
[/quote]Da

[quote=“liberty, post:5, topic:11866, full:true”]
bice da je 2001[/quote]malo sarkazma nije na odmet pozdarv

trebao bi stvarno odradit novi dizajn ili instalirat wordpress i neku temu

Vjerujem da si i ti jedan od onih koji vole lijep dizajn?
ja ne patim od toga i meni dizajn ne znači ništa posebno, važniji mi je sadržaj na stranicama zbog kojeg posjetitelji i dolaze na web :wink:

Ne kažem da ne bi bilo dobro prebaciti sve to u neki CMS ali nikada ne bih u Wordpress već u Joomla (koji sam ionako već započeo na www.ic-ims.com) ali kada sam proračunao da bi mi trebalo skoro godinu dana da sve to prebacim u CMS i zapitam se zbog čega i za koga?

Stranica je specifične tematike i prvenstveno je kreirana da pomogne onima koji traže pomoću u dotičnoj nishi.
Dobro je i ovako, pozdrav

tacno da je bitan sadrzaj ali takvo je neko vrijeme doslo da 99 posto nas takve sajtove zaobilazi ja prvi mozda je dobar sadrzaj i to mi treba ali odma me je naceralo da pobjegnem sa stranice, nevazno sve u svemu srecno.

1 Like

Meni licno je bitnije da je to taj sadrzaj koji trazim i da je jasno i citljivo, bez raznoraznih scrollova i slicno

Dizajn je bitan naravno, no sa druge strane mogu pohvaliti stranicu. Puno puta sam naletio na neki članak sa te stranice i odradio što sam tražio.

[quote=“komentar, post:11, topic:11866”]
Puno puta sam naletio na neki članak sa te stranice i odradio što sam tražio.
[/quote]To i jeste cilj ove web stranice, da pomogne ljudima koji traže pomoć u rješavanju svog problema.
Instalirao sam CMS na drugoj domeni i planirao sve prebaciti (nešto sam već odradio) ali predugo bi to trajalo da sve idem copy/paste jer ne može automatski zbog internih linkova i slično (imam preko 1900 *.html stranica i to bez foruma).
Bez obzira na dizajn weba zna biti do 296000 hits dnevno

I dalje oglas aktivan za najam prostora

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey