Prodajem onlineracun.com site (SaaS)

Dakle odlučili smo prodati onlineracun.com site. Radi se o “software as a service” web aplikaciji, napravljena od nule.
Ide sve - domena, domaći hosting, skripta, baza, korisnici (izuzev 3 korisnika, koji site koriste besplatno)
Stranica je rađena kada je na snagu došao zakon o fiskalizaciji računa, za osobne potrebe. Kasnije je dodano skladište, unos kupaca i dobavljača, lista računa, primki/kalkulacija, itd.
Također sam napravio i putne naloge/račune, ali nije dovršen (ispis još treba napraviti).
Računi se mogi slati i emailom (direktno iz aplikacije, račun se radi i u pdf formatu na stranici i zakači za email koji se, kao što rekoh,šalje iz aplikacije).
Ima još featura.
Složen je i format ispisa na POS printere (ako ih OS prepoznaje).
Također ima i pluginove (osim putnog naloga, ima i za unos detalja o automobilu za potrebe autoservisa, kao i unos radnih naloga).

Cijena je 5000 kuna. Pomoć nakon kupnje oko sitea i radu sa njim se podrazumijeva.
Mogu dodavati i nove mogućnosti po želji.

Ugovor kod kupo-prodaje obavezan.
Izdajem i račun (naravno).
Plaćanje na račun tvrtke.

Više info - u PM ili na telefon.
Eto.
:slight_smile:

PS, ako tko želi testirati nek se javi da mu pošaljem podatke za testni korisnički račun.

Mj zarada? Koliko korisnika koristi site?

Godišnja zarada je oko 4000-5000 kn jer se uopće nisam angažirao oko privlačenja korisnika. Korisnika je oko 10, svi su došli po preporuci. Trenutno se plaća godišnje korištenje (ovo ovisi o biznis modelu kojeg si budući vlasnik može oformiti) ovisno o tome što žele koristiti (samo izdavanje i fiskalizacija računa - 200kn godišnje, izdavanje računa + skladište - 500kn godišnje).
Izdavanje računa je moguće i ako korisnik nije obveznik fiskalizacije.
Cijena se može dogovoriti, stavio sam okvirnu (iako nisam napomenuo gore).

Možeš li skriptu prodati, da ide na drugu domenu (.ba) recimo, za BiH. ?

Ne znam kako u hr ide fiskalizacija? Ovdje u radni folder dolazi .txt datoteka koju fiskalni automatski uzima i ispisuje račun na osnovu podataka u njoj?

Kod mene to fznkcionira tako da se napravi xml, potpiše certifikatom i api-em šalje u poreznu (apis), a porezna mi odgovara zki šifrom koju ispisujem na računu.
Može se preinačiti da ispisuje samo txt u formatu koji ti paše. Iskreno nisam razmišljao o prodaji samo skripte. Inboxaj me pa ćemo popričat.