Prodajem par Youtube kanala

Prodano.

Dodatno prodajem i ovaj kanal:

ENG
Tema “manifestacija”, poznati autor
1600 subs

zarada: trenutno 87 $/mjesečno preko Adsense, zaradjuje od 01.2017.

Cijena : 500 € na Paypal (važi samo ovaj vikend)

(Prenos na novog vlasnika obavlja se odmah nakon uplate i traje nekoliko minuta, potrebna e-mail adresa Google account-a. Novi vlasnik potom čeka 1 dan kada postaje punopravni vlasnik, i briše starog iz administracije kanala. )
VIŠE INFO o kanalu daje se samo ozbiljnim kupcima u inbox.

@alencia zainteresovan sam za kupovinu yt kanala…kako te mogu kontaktirati posto mi inbox nije omogucen jos

Taj kanal sam ja kupio. Sve je bilo lijepo dok je trajao…izgubio sam monetizaciju.

Pa napiši što kako i zbog čega. Jesi ti zeznuo, @alencia tebe zeznula ili nešto treće?

1 Like

Nije nitko nikoga zeznuo. Ja sam taj kanal dignuo na 200 eura mjesecno. Glupa yt pravila i nedavno sam popusio monetizaciju. U toj nisi ljudi prodaju preko amazona koliko vidim. Usa traffic. Jos cu ga drzati dok se ne odlucim sto cu.

Ima li jos neko da prodaje Monetizovane kanale?

Imaš kod Turčina, monetizirani, ne korišteni, bez sadržaja bili su po 120€.

Hvala ,ali kako naci tog Turčina

Ja ti nudih takav kanal ti rece da je nemoguce da ima monetizaciju bez subova i sadrzaja :smiley:

1 Like

Izgleda da nisam bio u pravu.
He he

Pa eto, slobodno uzmi od Jeronima. Kupili smo ga kod istog… :+1:t2:

kod-turcina
Ima, ima kod Turčina na kantunu (uglu). :smile: :o:

Nema Vuče, prodato odavno. Vidim da je novi vlasnik zaredjao sa strajkovima samo mi stižu obaveštenja… Neće još dugo :slight_smile:

Valjda je odmah prvi mjesec htio vratiti uloženo pa je naglo posegnuo za tuđim sadržajem… :smile:

1 Like

Samoubica se ubio sa ledja :slight_smile:

1 Like

baš tvrdiš da je ovo na slici turčin?

Nemam ja ništa s tim (tako ga zovu). :smile: :o:

Imate li neke kanale do 15€

Mozda kod Turcina,ako nije rasprodao.