Prodajem portal Informator.com.hr + FB stranicu

Dakle, prodajem portal sa domenom zvučnog imena


Domena je stara godinu i 2 mjeseca.
Korištena je tema newspaper koja košta 69$.
Domena ima SSL zaštitu u vrijednosti 9$
Moguć dogovor da portal ostane na mom namecheap hostingu s kojim nećete imati nikakvih problema.
Trenutno portal ima oko 230 SEO uređenih članaka.

Uz portal prodajem i facebook stranicu: https://www.facebook.com/informator.com.hr/

  • logo plaćen 50$
  • stranica građena od 0, uloženo sigurno 300-400e u lajkove, 90% Hrvatska. Bez ikakvih prevara i lažnih lajkova. Reach se kreće uglavnom oko 10% ukupnog broja lajkova. Dakle, dnevni reach sa 10 objava je 4500-5500.

Na portalu se inače koriste adsense i adnow… sada su samo maknuti kodovi.

Prodajem po principu licitacije, početna cijena je 200 eura.

Nemoj se ljutiti ali ovo kao grafički dizajner ti moram reći, onaj ko ti je radio logo te dobro nasamario ako si mu dala 50$ za to…

A gdje je logo ? :smiley:

1 Like

Svi su članci prepisani, Antonia?
Otvorio sam samo jedan i vidio da takav postoji na nekoliko web adresa, uz onu koju ti spominješ kao izvor?
Pričaj nam malo o toj poslovnoj taktici, molim. :blush: :o:

2 Likeova

Ekipa, hvala na savjetima i kritikama… al ja isključivo prodajem navedeno :slight_smile:

Ako ima tko da bi želio kupiti tu sam za dogovor :slight_smile:

Antonia, kada to radiš na forumu, za očekivati je možda i nekakvu raspravu o ponuđenom. Sve su to dobronamjerni komentari i ako na njih odgovoriš na nivou, samo ćeš podići cijenu svojoj domeni.
Ne moraš nam čak ni zahvaljivati. :blush: :o:

1 Like

pogledaj fb stranicu…

Nova cijena: 1000 kn za cijeli komplet :slight_smile:

Ja koliko provaljujem ti ovde samo FB stranicu prodajes? Ili gresim?

Procitaj post opet, fino je naglaseno…

jel banovana na adsense? :)))

Ne, na stranici su odobreni Adsense i AdNow… samo su trenutno maknuti kodovi

Nije problem dokazati ako nekom treba :slight_smile:

Pa ja sam isao logikom da copy/paste clanci nemaju vrednost tj ne vrede nista ali sam se izgleda prevario :slight_smile:

1 Like

Zadnja cijena za komplet: 100e … ispod toga radije brišem sve nego prodajem :slight_smile:

U paket ubacujem i fb profil sa 5000 prijatelja, ljudi su iz ex-yu, pretežito muška publika.

Još uvijek aktualno :slight_smile:

Bump :slight_smile:

Ponovno na prodaju. Na portalu se u medjuvremenu nije radilo, ali sada ima 5-6 organiskih posjeta dnevno (dobar SEO temelj).
Prodaja na shemu licitacije.

Početna cijena je 30e … tko ponudi više, njegovo.

Imam ponudu od 35e. Idemo dalje

Nudim ti 40 eura…