Prodajem portal koji zaradjuje sa ogromnim potencijalom za rast

Na prodaju razradjen portal iz oblasti alternativne medicine koji je svojevremenp dostizao preko 400.000 pravih poseta mesecno** bez plaćene reklame na FB. Portal postoji od 2012. godine.

Saobracaj dolazi sa Google pretrazivaca i sa FB stranice od 143.000 pravih pratilaca sa domaceg govornog podrucja.

Sajt sada nije fokusiran na prodaju proizvoda vec na posetioce kojima se nudi kvalitetan sadrzaj, 2 objave clanaka dnevno na FB maksimalno.

Povremeno se reklamira jedan prirodan proizvod putem sponzorisane objave na FB, cije rezultate mogu poslati u inbox.
Preko 700 prodatih komada vrednosti 20.000 evra. Za sve kupce imam email adrese i podatke. Takodje mozete nastaviti prodaju tog proizvoda.

Ogroman neiskoriscen potencijal koji mozete iskoristiti ako se bavite prodajom prirodnih proizvoda.
Ove statistike su informativnog karaktera, za precizne i detaljne informacije kontkatirajte me preko PP poruke za dalju komunikaciju
*** SAMO OZBILJNIM KUPCIMA dajem informacije i statistike zbog konkurencije.**
*** Adsense se koristi na portalu od 2012.**
*** Moguc dogovor oko cene.**

Barem si mogao informativno napisati koliko je mjesecna zarada na adsensu.

ljudi se nece javiti, ja se bojim javiti jer ako je mjesecna zarada 20 000 eura kao sto si napisoa odna je taj site van mojeg dosega. A opet ako je to zarada u 6 godina sto ispadne 280 Eura i dalje mi je malcice preskupo ali kazes moguc dogovor oko cene…

kojim jezikom je pisan site?

Pozdrav,
Sajt je na srpskom jeziku, a vecina poseta je iz bivse Jugoslavije i nasih ljudi u inostranstvu.
Zarada je dostizala od adsense 650e mesecno u najboljem periodu i jos oko 300e na Adnow i prodaju.
Poslednjih godinu dana slabije radim na sajtu i zbog toga je zarada ispod 100e od Adsense i oko 40$ Adnow plus prodaja pomenutog prozivoda.

1 Like

Aha, problem mi je srpski jezik nazalost. osoba koja bi radila na siteu pise hrvatski.


Evo struktura ljudi sa FB. Pa eto druze mozes i da nastavis da pises na Hr na sajtu :slight_smile:

1 Like

Napiši bar početnu cijenu kao što je predložio dadas pa ako je van dosega bar te neće spamati bzvz s pitanjima

Cena oko 6.000 eur ali je moguc dogovor.
Ozbiljni ljudi znaju potencijal prodaje i sta znaci 700 email adresa u fb pixelu. Samo jednom dnevno objavljujem nesto na fb zato je slabija zarada, a reach mi nije drasticno opao kao drugim stranicama.

Da moglo bi se to samo nastaviti na HR, ali sad kad sam vidio cijenu je van mog dosega. A dobro mi je to sto imam zenskog pisca a vidim da je 75% zena zaintegrirano za ovu tekmatiku, al opet mcjena mi je debelo van dosega…

Sretno u prodaji, valjda ce se netko naci, znam da su bili tu ljudi koji su kupovali siteve:
@imemperor1 mi se cini pa eto mozda navrati sad kad sam ga tagirao…

1 Like

Da, 75% su zene odnosno starije dame :slight_smile:
Mislim da sam komunirao sa njim preko drugog sajta :wink:

Da, komunicirali smo već i saradjivali ranije. Ko ima vremena malo da se posveti sajtu, uz jaku i veliku fb stranicu i mogućnost prodaje proizvoda može se dobro zaraditi. Ja sam nažalost slab sa vremenom, inače sajt ima potencijala. :slight_smile:

3 Likeova

lol… otkud ovaj???

Ponude se salju u inbox, a na smesne necu odgovarati :slight_smile:

Dostigao sam dnevni limit privatnih poruka, moram da cekam duze vremena da bih odgovorio, molim Vas da prilikom javljanja u inbox ostavite i mejl. Hvala.

Igrom slucaja znam o kom se sajtu radi, i od prijatelja sam cuo samo pozitivne stvari u vezi prodavca (kojeg ne poznajem).
Ko kupi sajt nece se prevariti.
Svako dobro svima.

1 Like

Kuzim da ne ostavljas link radi konkurencije, ali isto tako konkurencija ti se moze javiti na pm.

1 Like

I dalje je aktuelna ponuda. Dogovor oko cene. Inbox.

Pozdrav,

Moze li slika iz adsense reporta ili google analtike za period od 30dana unazad,

Poslato na privatnu poruku. Pozdrav.

Mogu li dobiti detalje ?

Naravno. Poslato u privatnu poruku :slight_smile: