Prodajem portal koji zaradjuje sa ogromnim potencijalom za rast

Aktuelno. Cena 5000e ili dogovor.

Poslji mi ponudu na pm.

Poslate informacije u inbox.

Zaista,nisam bas siguran.

1 Like

A sad bi bilo lepo i da nam kazes zasto nisi siguran? Ne mozes da napises ovo i da ostanes nedorecen.

3 Likeova

A imao si 400k pravih posjeta mjesečno sa google trazilice ili sa fb-a. Msm da je ogromna razlika u tome, jer taj sajt moze nastaviti normalno raditi ako je promet bio preko trazilice a ako je bio sa fb-a ili drugih mreza sličnih njemu mislim da je postavljena cijena za taj sajt previsoka. To je isto da ti ja ponudim sajt koji je svojevremeno imao i po 1-2 miliona pregleda mjesečno za neku cijenu, ali dzaba kad su ljudi ulazili sa facebooka a ne preko trazilice.

1 Like

Zakljucio sam iz analize textova,onako od oka,daj boze da sam pogresio i da kupac bude sretan dobitnik za sicu od 5000 e.

Znaci dosao si da useres coveku oglas zato sto si “od oka” procenio da sajt nije dobar.
A reci nam Micos koje ti iskustvo imas u proceni sajtova? Cim ti to tako od oka znas da procenis, rekao bih da imas veliko iskustvo, ili se varam?

5 Likeova


Evo statistika izvora posete zadnjih god dana. Poslednjih meseci je odnos oko 55% social 45% organic.

Komentarise covek napamet, a nije mi se ni javio u inbox za detaljne analitike :slight_smile:

1 Like

Nemam nikakvog iskustva,cak ne znam ni kako se sajt pravi.
Nisam dosao na temu da upropastim nekome posao,to si ti rekao i zakljucio.
Necu se vise mesati tamo gde nemam znanja kao ti i kolege sa foruma.
To je samo moje misljenje,a nadam se da nije zabranjeno iznositi misljenja?

1 Like

Ovo ti je najpametnije sto si napisao veceras.
Covek nije trazio misljenje vec kupca.

7 Likeova

Imam ponude za 3000 eur. Ukoliko neko nudi vise neka se javi u inbox za dogovor.
Prodaja mi nije hitna.

Aktuelno i dalje…

Aktuelno ……………………………

Aktuelno ……………………………

Aktuelno… Cena po dogovoru.

Aktuelno… Dogovor.

već 3 mjeseca ništa… da ima potencijala vjerujem da bi vec netko od webmastera s foruma prepoznao tu priliku

Prepoznali su i uvazeni clanovi foruma nego se nismo oko cene nasli.