Prodajem posijete s Facebooka, YouTubea, Twittera, Pinteresta

Posjete su isključivo preko Facebook stranica i Youtube kanala. Ukoliko ste zainteresirani za posijete sa drugih drušvenih mreža možete me kontaktirati na PM.

Cijena po dogovoru, te minimalna isporuka 10.000 posjeta na dan.

Plaćanje isključivo preko žiro, tekućeg ili deviznog računa. Ne želim plaćanja preko WUa kao niti bilo koji oblik kompenzacije.

Molim samo ozbiljnje da mi se jave, i ne nema testiranja tipa “daj pošalji mi 1000, 2000 posjeta pa ako je istina uzimam odma od tebe”

mail: hello @ cane.ga

da li to znaci da 10 000 ljudi stize na moju stranicu, ili samo znaci da 10000 ljudi vidi poveznicu do stranice a tek poneki kliknu?

jesu li posjete s balkana ili eng govorno podrucje? jel mogu selektirat geografski od kud zelim korisnike? posalji mi neku cijenu za to :wink:

Imaš PM. Samo bi zamolio da mi se javljaju osobe koje su spremne izdvojiti 400+ eura za uslugu. Cijene su visoke ali se i kvalitet i količina velika nudi za navedene cijene.

Sve ima svog kupca.

Molim samo ozbiljne da me kontaktiraju.

Hvala

može meni cjenik na pm i više informacija, tnx

Molim i ja cijene i detalje na PM

Poslano na PM.

Zamolio bi moderatora da izbriše sve komentare u ovoj temi (osim ovog moga). Sve piše u prvom postu i nema potrebe za daljnjom raspravom.

Onome kome odgovaraju cijene i tko je spreman izvaditi minimalno 400+ eura on će me i kontaktirati.

I još jedna molba moderatoru da u prvi post ubaci i ovaj tekst bez navodnika naravno. Isto tako bi zamolio sve da mi se ne javljaju sa rečenicama tipa “Platim ti kada zaradim na web stranici 1000 eura” DA ima vas i takvih

Zamolio da mi se javljaju osobe koje su spremne izdvojiti 400+ eura za uslugu

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey