Prodajem Pravilnaprehrana.info

Odlučio sam prodati sajt http://www.pravilnaprehrana.info/, zbog toga što mi je potreban novac.

Ispod je slika od svih posjeta od kada je sajt online, pa sve do sada. Ovo vrijeme kada je na sajtu bilo vise tisuća posjeta dnevno, tada sam bio plaćao neke stranice na Facebooku i slično, za reklamiranje. Zarada je bila oko 10-15€ dnevno kada sam plaćao. Nažalost od sajta sam odustao zbog toga što nemam više vremena za pisanje, a i krenuo sam sa drugom tematikom sajtova. Sajt je bio offline od 12.01.14. - 04.02.14.

Drugi mjesec koliko je sajt bio online:

Treći mjesec:

Molio bih one koji nisu zainteresirani da ne spamaju temu, a ostali sve što vas zanima možete pitati ovdje. Ukoliko ste zainteresirani za kupovinu javite se u poruke.

EDIT: Zaboravio sam napomenuti da uz stranicu poklanjam i dvije Facebook stranice, veličine oko 8 tisuća lajkova.
Domena traje još 2 mjeseca. Hosting nije potreban, jer je site na Bloggeru :slight_smile:

Dogovorena je prodaja stranice. Tako da oglas više nije aktivan

1 Like

Odlično, čestitam d1namic-e. Vidiš kako si ti lijepo postavio prodaju i nema spamanja. Tako svi moraju.

Tema je sada zatvorena. Novi odgovori više nisu mogući.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey