Prodajem sajt $7-$8 dnevna zarada

Prodajem sajt (dva sajta u paketu) sa dooplay wordpress temom, sajtovi su vezani za streaming serija i filmova. Prosjecna dnevna posjeta je oko 5000, pretezno US, UK, India… monetizovani preko popads, propellerads i mgid mreze. Za vise informacija i skrinove zarade i posjete pisite mi u pm.

Za te tri mreze,tim brojem posetilaca i US,UK,India saobracajem,trebao bi imati mnogo vecu zaradu.Jedino ako ti je najveci broj posetilaca iz Indije pa je zato manja zarada.

Pa sta znam, nabrojao sam 3 zemlje sa najvise posjeta, ima tu i ostalih low tier zemalja pa je zbog toga cpm losiji

Ali koje su ti posete brojnije iz low ili high jer po ovoj statistici ispada da su ti brojnije posete iz low zemalja.
Imam sajtove sa svim tim mrezama pa znam koliki je cpm.

Pa evo recimo na ovom vecem sajtu juce je bilo 3.4k unikatnih posjetilaca, 5k sessions.
Od tih 3.4k unikatnih bilo je iz high tier zemalja ovako :
US: 638
UK: 270
Canada: 159
France: 135
Germany: 101
Australia: 88

znaci negdje oko 45% je high tier zemlje, ostalo su low tier, mada nisu sve low tier u ostatku, ima tu i posjete iz italije, spanije, holandije ali u manjem broju, tako da kontam da je odnos mozda 55-45% u korist high tier.

E to je vec realna statistika i zarada po tome je takva.Znaci pola pola nekad manje nekad vise u korist nekih je bas to na toliki br poseta.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey