Tema za brisanje

Ovdje je bio oglas koji više nije aktuelan. Hvala na mogućnosti za postavljanje istog.

Moete li mi nesto vise reci o sajtu?
Cena?
Nacini zarade osim adsese?

1 Like

postavite link, da pogledamo o cemu se zapravo radi, da ne otvaramo na pasulje :smiley:

I mene zanima više info o ponudi.

Pozdrav, i mene zanima cijena,ako možeš javi mi se na mail [email protected]
Hvala.

molim više detalja na PM :wink:

Uskoro očekuj konkurenciju na google :D, just so we’re clear, not from me.

Zašto je konkurencija dobra stvar? Ne znam, da sam na tvome mjestu nikada ga ne bih ni prodavao javno.

Vidim ne voliš savjete, a voliš konkurenciju :P. Kako da ne, Coca Cola voli što postoji Pepsi itd.

Mene isto zanima ako moze privatno posalji, btw moram ovo reci nek bude malo i offtopic, ja fakat ne razumijem sto ljudi imaju problem da okace odmah i link web site-a pa da se vidi o cemu se radi, mislim pravi se mistifikacija oko tog, a znamo da ljudi koji nisu dobri u svom poslu prave mistifikaciju od istog. Ovo smatrajte kao konstruktivnu sugestiju za ubuduce, sve nesto kao “tajno”.

lp

1 Like

Bravo Stux, bilo bi dobro da se ubuduće javno stavi sajt i sve oko njega pri prodaji odmah u prvom postu.

Ako javno izložite link kompromitujete svoj biznis u slučaju da se sajt ne proda. Da se radi o sajtu koji vrijedi 200 € postavila bih link, ovako nastavljam sa radom ako se ne proda, a vas molim, ako imate ozbiljnih pitanja, pošaljite na PM! Takodje bih zamolila moderatore da izbrišu sve postove osim oglasa u uvodu. Hvala!

1 Like

Zamolio bih za detalje na PM…

Hvala…