PRODAJEM: Sajt sa epizodama popularne serije

prodajem sajt sa online epizodama popularne serije andrija i andjelka
posjeta dnevno ima 10ak hiljada (prije je bilo dosta vise (25-30k) ali je sajt prebacivan na druge server i radi problema nije bio online 10ak dana)
Skinuo sam reklame ali dnevna zarada je bila nekih 8-10 dolara, pa nekad i vise.
Skinuo sam da se brze probije jer svi vise vole bez reklama.
online korisnika je konstantno 100-150 pa kad su nove epizode i preko 200
u sledecoj statistici padovi su zbog toga sto je web bio offline i zbog brisanja epizoda

ovo je statistika: (linkovi slika su tu, jer sam novi korisnik)
http://pastebin.com/6eDubYMH

posjeta raste iz dana u dan raste po 800-2000 posjeta dnevno zbog popularnosti sajta
facebook stranica ima 8.000 lajkova i raste konstantno
(bila je 30k ali je obrisana zbog moje greske)
posjeta je sa googla, facebook samo 7%
Za link stranice se javite u pp i ponudite koliko ste spremni platiti

Koja je cijena koju tražiš?

1 Like

Cijena je 980$

Jel to ona stranica na FB od 30k što je imala nagradnu igru 10x iPhone i slično, pa se na kraju otkrilo da je u pitanju prevara? Stranica ugašena, pa ponovo otvorena pod drugim imenom?

1 Like

Sa tom stranicom nemam nikakve veze moja stranica je bila obrisana 2 dana prije nego sto se proculo za tu.
Moja je obrisana zbog toga sto je prijavljena, uploadovo sam slike od zvanicne serije i video klipove… napunjena je bustom na fb

Samo da se zna ono sto nije napisao:

Najveci sajtovi i ne razmisljaju da stave navedenu seriju na sajt iako bi puno zaradili jer ovi sto su snimili seriju su puno ludi i svako ko postavlja na svoj sajt ce zavrsiti na sudu.

Gdje sam ja sada? …

Sajt nema nista sto krsi pravila, sve epizode se embeduju a ne uploaduju na servere sajta. ja pronalazim epizode i embedujem.

Samo na balkanu se moze legalno prodavat piraterija, ako je sve legalno zasto ti brisu epizode?

Uploadujes sam epizode po ruskim sajtovima, mislis da su ovi ludi? Inace i za sami embed se moze zaglibit

Ne uploadujem nista, klasican mebed kao i kod ostalih sajtova…

Ni na jednom jedinom domacem online sajtu (mislim ovim vecima i ozbiljnijima) se nece naci ni jedna domaca serija ili film, a sada se zapitajte zasto.

1 Like

Sajt ko zeli da kupi neka se javi na mail>
vedranlazic.sa@gmail.com

Mislis da to vrijedi nesto? Da vrijedi 0

Cuvaj novce, sudski troskovi su visoku a tek pivo u zatvoru!

Zato što niko neće više da radi “balkan” posetu, eto zašto… Lakše je izbaciti jedan blokbaster ultra popularan film i na tome zaraditi, nego se mlatiti sa domaćom kinematografijom i čekati hoćeš imati 50k pregleda za mesec dana… e to je poenta, a ne nešto drugo…

Domaća Kinematografija vs Svetska Kinematografija + budžet prvih i budžet drugih… e tu je razlika… + marketing, reklama, promocija kod prvih je smešna, a kod drugih ogromna…

Nije moguće da je “balkan” postao centar piraterije, i da tu nastaju najveći i najpopularniji sajtovi na svetu koje danas koriste milioni ljudi, da priča možda nije malo drugačija…

BUM! Jos uvijek traje oglas!

Vedran, sasvim je izgledno da je tvoj web vruća roba, te ću ovu temu zatvoriti.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey