Prodajem sajt sa igrama, zarada 4eura dnevno

Prodajem sajt http://www.monsterhighigre.info/ , kupio sam ga radi linkova, na kraju je ispalo da dobro i zaradi. Ponude na pm.

Moze cijena okvirno na PM. Mozda sam zainteresiran za kupnju ukoliko je cijena prihvatljiva. Hvala!

A cijena, 10 mj zarade prema prosjeku od zadnjih 30 dana, to je 1200e. Ako bude više zainteresiranih onda cijena može rasti.

Ne znam bas smiju li se oglasi postaviti onako da sakriju igru, to bukvalno primorava korisnike da kliknu na oglase i po mome misljenju je protiv pravila adsensee.

Oglasi su ispravno postavljeni, odvojeni su od igrice a igrica je vidljiva.

O ovome pricam ne moze se stisnuti Play bez da se stisne reklama :smile:

Meni je ovako, u kojem pregledniku gledaš, jel se radi o pc-u il možda tablet neki? Ja sam pregledao preko 3 uređaja i svugdje mi je isto. Kako je ostalima?

I meni je kao na onoj slici, reklama preko igrice, 15,6’’ 1366*768, chrome

Očito ne stane onima koji imaju manji monitor pa se skupi. Probat ću kasnije približit igrici ako se snađem u wp-u.

Približio sam oglas igrici, jel sad stane ili i dalje ispada?

Sada jos vise predje, negdje na pola igrice stoji.
Imam laptop 15"

Evo sad sam maknuo oglas desno. Očito je to bio razlog visokoj zaradi, iako je sve uredno isplačeno zadnjih 5 mj. Sajt više nije na prodaju jer ne znam kakva će zarada biti dalje pa ne mogu odrediti cijenu a ne želim da ispadne da sam nekoga prevario.

ajde ako opet bude na prodaju posalji mi pm, ja sam dosta zainteresiran.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey