Prodajem - sajt sa igrama

Dok je stranica bila na prvom mjestu google pretrazivaca u godinu dana zarada je bila 138€, a od toga dok je bila na 5. poziciji radila je cca 25€ mjesecno.
Sada je na drugoj stranici googla i zarada je u padu, prosjek zadnja 3 mjeseca cca 6-7 €.
Na stranici dugo nije ništa radeno sta se tice marketinga.
Page rank 1 - malo linkova. Jako je slab odraden linkbuilding i ono trenutno je zreo da se napravi pravi posao.
Stara je oko godinu i pol.

Dakle prodajem stranicu, domenu i njen fb fan page. Cijena 300€

zainteresirani mogu se javiti na PM.

Ja sam zainteresiran za kupnju ali po tržišnim uvjetima.

Napisao si da je zarada 6 - 7 EUR mjesečno a tražiš 130 EUR što je 20 mjesečnih zarada i to nije tržišna cijena, niti češ je ikada od ikoga dobiti.

Ja sam OZBILJAN KUPAC i ako si ozbiljan prodavač molim te da mi na private javiš broj posjeta po mjesecima u zadnjih par mjeseci i ponudu cijene ako si spreman korigirati cijenu s 130 EUR na niže, pa možemo pregovarati.

Ako nisi spreman ponuditi tržišnu i realnu cijenu onda ništa, hvala na čitanju.

Kao sto napisah, prodajem sajt, domenu i FB fun page.
Stranica nema backlinkova i zato je i pala na drugu stranicu google…
ovaj sajt prodajem kao sajt sa potencijalom, zato je cijena i malo veca od one koja se moze procijenit iz zadnjih 3 mjeseca zarade… treba uloziti malo vremena i vratiti sajt na prvu stranicu google.
tada bi zarada opet trebala biti 25€/mj. ili veca :wink:

“potencijal” se nikad i nigdje ne prodaje.

Osim toga tvoja stranica ima negativan potencijal, zarada joj pada, poredak na googlu joj pada, pa bi je trebao prodavati za manje nego danas vrijedi, jer jedini potencijal koji pokazuje je taj da ima potencijal postati još manje vrijedna…

A ti je prodaješ za višestruko više nego danas vrijedi.

Malo si pobrkao činjenice, odnosno pobkao si činjenice iz temelja i ovo nečeš nikome prodati…
Posjeta nikakva, zarada nikakva, sajt neću ni komentirati…

Ne vrijedi ti to ništa kume dragi…

Domen je dobar ali u google.rs za “barbi igre” ga nema nigde to jest isao sam do sedme strane.

Ako ga nema do sedme strane, vrijednost mu je nula.

Mali prodaj u pola cijene domene i hostinga dok ti nije kasno…

Sada sam malo provjerio… poglrdaj link na .hr
nalazi se na drugom listu, cetvrta pozicija.
https://www.google.hr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=barbi+igre&start=10

u .rs na 6 listu na prvoj poziciji
https://www.google.rs/search?q=barbi%20igre&start=0&rct=j#q=barbi+igre&start=50

Ja dajem :smile:
Ispravka:
Za sajt: 50e
Domen 10e.

Nalazi se na sedmoj strani 3. pozicija! Za “barbi igre”

@sproject

KRIVO !

Tebi pokazuje personalizirane rezultate jer si joj puno puta pristupio pa google smatra da ti se sviđa i stavi ti je na bolju poziciju. Probaj s susjedovog kompa pa češ vidjeti.

Stranica ti je pozicionirana tako loše da se može zaokružiti na “nije uopće pozicionirana”.

Sasvim novi sajt vrijedi više, jer je lakše napraviti novi sajt nego srediti tvoj…

Hm… ako je to istima da google ima i personaliziranu trazilicu kao sta radi s reklamama za posjetitelja onda je to lose…
Jer u tom slucaju za pretragu bi mi stalno izlazile iste stranice…

Bas me zanima, iprobat cu kod susjeda :slight_smile:

1 Like

Čak imaš opciju da to isključiš.

@sproject

Upravo tako. Shvatio si funkcioniranje googla.
No, ako te to muči, evo maestro67 ti je objasnio kako to isključiti…

Start Private/Incognito Windows.
Odustajem od ponude. Koliko vidim sajt ima više tagova nego igrica.

Hoce netko mozda kupiti samo stranicu, bez domene ?

Obrisi CHAS and Cookies

Sajt jos nije prodan…
spreman sam korigirat cijenu za ozbiljnog kupca…

Ponude mozete ovdje ili na pm.
pozz.

imas poruku, cekam odgovor