Prodajem sajt sa igricama ( ima zaradu )

Sajt sa flash igricama: http://igricenainternetu.com/

Dokaz vlasništva domena:

Google analytics zadnja 3 meseca ( 70% sa pretraživača ostalo Fb i backlink ):

Adsense zadnja 2 meseca:

Prosek zarade je 25e mesečno ( nekada bude i preko 30 nekada bude i 21-22 ali ne ispod ). SS je postavljen za samo 2 meseca pošto sam ja pre 2 meseca izgubio svoj nalog i ovo na sajtu su sada kolegini oglasi.

Razlog prodaje, nemam više volje za igrice, mesecima ništa nisam radio na njemu, sada mi dolazi da produžim hosting a ne zarađujem dovoljno da bi se cimao s tim. Ko bude ubacivao samo 4-6 igrica nedeljno može brzo da uveća zaradu. Svi opisi igrica su originali ništa copy/paste.

Takođe dajem i domen 2play-games.com koji ističe sad 18-tog

Cena: 25x12=300e

Isplata moguća na: Skrill, wire, western union, ili ako ste iz Srbije postnet ili račun.

P.S. Molim vas da ne trolujete temu svi podatci su ovde, ko je zainteresovan neka se javi na PP.

Je li prodan site? Ako nije molim te da se javis na PM.

Pozdrav Lavi, moze li neki kontakt broj telefona ili email posto ne mogu da saljem PM. Zainteresovan sam za websajt igricenainternetu ukoliko nije prodan, ili ako imas druge na prodaju sa adsense zaradom x10-12 month revenue placam ozbiljan sam kupac.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey