Prodajem sajt sa organskom posjetom

Na prodaju sajt za odrasle sa organskom posjetom. Sajt je bez neke znacajne zarade jer trenutno se koriste samo reklame nativemedie na kojim je premali ctr time i zarada je od 15-20 e mjesec.

Sajt je pokrenut bio za namjenu montenizacije kroz clanstva, medjutim nije realizovano (gdje stoji i dalje potencijal). Ima registrovanih 6110 clanova, koji su vecinom navikli na placanje takvog tipa sajta i to je ono radi kojeg je ce i biti cijena takva. Sajt je imao preko 10.000 clanova kada sam greskom obrisao sav kontet sajta i vracen je ponovo od nule sa clancima i rangira se solidno.

Sto se tice backlinkova guran je sa expired domenama i tu nije se nesto posebno radilo, sto ostavlja prostora za dodatne posjete kao i drustvene mreze.

Vjerujem da kroz bolju oglasivacku mrezu moze zaradjivati na mjesec sigurno 30-50 e, ja sam ubacio native prije 2 mjeseca cisto da vidim kakvi su kao mreza. Prije je davno stavljen bio monad i kod njih je zarada bila solidna native uvijek dan 1e plus njihove push reklame isto 1e.

U biti za reklame treba pokusati sa drugim mrezama kao sto navedo vjerujem da bi bilo izmedju 30-50 e na mjesec.

Domena super naziva, po ahrefsu rating je 13. Domena istice 10/2021.

Na sajtu trenutno ima 292 posta sa erotskim pricama koje su izvor posjete. Tu takodjer ima prostora jer sam pomalo lijen za ubacivanje novog sadrzaja, zato je i na prodaju.

U nastavku prilazem statisticke podatke.

Ukupna posjeta:

Novembar:

Oktobar:

Septembar

Izvor posjete tri mjeseca:

Stastitika sa wm-a

Cijena sajta je 1500 e. Placanje kao i uvijek kod mene moze PayPal ( samo sto je velika provizija i vi je snosite.) Wire transfer, Western union, kao i uzivo Sarajevo.

Cijena je takva kakva jeste i ja smatram da je ok jer uz bolje reklame moze sigurno 50e izvuci na mjesec i to je ok cijena. Takodjer uz clanstva ima potencijala, kao i sama organska posjeta i sve je to napravilo tu cijenu.

U biti u oglasu je sve napisano, zamolio bih izvidjace i nekome kome je dosadno da ne pise poruke jer bezveze oduzimate vrijeme i meni i sebi, nemate sta vidjeti a da vec ne pise.

Zaboravio sam navesti drzave, pa evo sa zadnja 3 mjeseca

Iz wma

Takodjer bih spomenuo da tema vec ima napravljen membership sistem i potrebno je samo podesiti. Kao i sistem placanja podesen: PayPal, Paystack, Bank i WooCommerce.

Aktivno + ostvarena saradnja za banner pozicije u visini 60$= mjesec.

1 Like

Aktivno.

  • 508 novih clanova

Aktivno.

javi mi se na mail
[email protected]

1 Like

Aktivno… Clanova 6991.
Spustam cijenu na 1000 e.

Aktivno…Clanova 7200

moze link stranice u pp?