Prodajem sajt sa stabilnom zaradom

Prodajem sajt sa stabilnom zaradom, iz oblasti muzike odnosno akorda je.

Od kada sam ga preuzeo konstantno je stabilan i poseta se zadržava ista a ja nikada ništa pipnuo na sajtu nisam. Zimi je još za nijansu veća jer to ljudi više gledaju, ali je stabilna tokom cele godine.

Za poslednjih 18 meseci je bilo 1.636.000 poseta. preko 87% traffica je organic, sa gugla.

Zarada za poslednjih 18 meseci je 970 eura, prosečno oko 54 eura mesečno.

Ovo je mašina za pasivan prihod i ne zahteva nikakvo održavanje. Cena je upravo 18-mesečna odnosno 970 eura. Ovakvi sajtovi bi trebali ići za 24-mesečnu zaradu, ali eto ukoliko je neko ozbiljno zainteresovan mogao bih ga dati po ovoj ceni, pošto bih ulagao u dalje projekte.

Zainteresovani kupci koji imaju taj budžet i žele stabilnu mašinu za pasivan prihod neka me kontaktiraju porukom za više informacija.

BUMP. Imam 2 ponude oko 700 eura, ali sajt je stabilan pa smatram da vredi više. Spuštam cenu na 870 eura odnosno na oko 16-mesečnu zaradu. Ako ima novih zainteresovanih neka se jave porukom.

1 Like

Pozdrav druze! Reci mi jesi resio sajt ili je ponuda jos aktuelna?

Jel domaći ili strani sajt?
Može zadnja cijena ako nije prodano.

Domaći je sajt. Zadnja cena bi bila upravo ta 970 eura pošto je sajt sad ponovo malo porastao sa zaradom pošto je zimski period pa je za taj tip sajta tad za nijansu veća poseta.

Prijatelju posalji mi PP ili e-mail sa detaljima. Nov sam pa se ne snalazim bas…

Daj više informacija url ili barem niche
analytics i google adsense.

Može i meni URL, adsense, analytics.

Sajt je prodat, može lock.

@apazinjan lock temu trazi autor