Prodajem sajt wallpapers

Prodajem sajt o wallpapersima sa velikim potencijalom u pitanju je top domen

http://naturewallpaperhd.com/

moze cijena , nesto vise o posjeti…itd , razlog prodaje, da li idu adsense oglasi unaprijed hvala

Cena 70 eura

Mene zanima sta opravdava tu cijenu od 70 eura i po cemu je to sajt sa velikim potencijalom?

Zato sto ima kljucnu rec u samom domenu koja se trazi 35000 mesecno, malo rada i ubacivanja slika moze dobiti finu organic posetu, bitna je jos jedna stavka da nijedan sajt nema kljucnu rec u domenu nature wallpapers tako da moze u pretrazivanjima doci na prvu stranu u prvih 20 sajtova a to bi znacilo dosta posete , nesto kao kad se kuca christmas wallpapers izlazi sajt koji u svom domenu imam kljucne reci freechristmaswallpapers na extenziji net…znaci malo truda i moglo bi biti dobra prica.

To je jako mali broj pretraga da bi tu bilo neke posjete. Da si prvi za taj pojam imao bi oko 350 posjeta dnevno. A i bitno je kakva je konkurencija za taj keyword.

Prazna tvrdnja prijatelju , to znaci da bi desktopnesxus.com imao posetu koliko se trazi kljucna rec u naslovu domena, gde su tu tagovi u svakom postu , titl u svakom postu takodjer vuce posetioce…duga je prica sa kojom bih negirao tvoju tvrdnju…

Jedno je brand domain, a ovakva domena je nesto sasvim drugo. Ja ne tvrdim da je sa domenom primjerice prirodanmed.hr nemoguce konkurirat za keyword prodaja auto guma, ali to ne vazi u ovom tvom slucaju. Ok, cijena od 70 eura je u redu sto se mene tice, nije to puno.

Nista te nisam razumeo sta si hteo da kazes…al nema veze,iskusni kupci znaju o cemu pricam.

ili moze bilo tko registrirat za 10$ naturewallpaperspot.com ili slicno, neka samo promijeni sufiks na kraju…

nature wallpaper spot niko ne trazi u svetu i totalno nebitno za registraciju

nature wallpaper hd traznja 33100 svaki mesec u svetu gledano na Keyord Planner

India 21.9% (2,417,630)
United States 20.3% (2,237,619) TRAZNJA PO ZEMLJAMA SVAKI MESEC
Pakistan 5.4% (590,706)
Philippines 2.8% (312,989)
Other countries 49.5% (5,457,066

To je ogromna razlika koju ocito ne vidis…

1 Like

Samo da znaš da je jučer samo domena BestHDWallpaper.com (18,100 exact search) prodana za $375 :wink:

Web sajt me uopće ne zanima, a ova niša mi nije zanimljiva niti za domenu. Ali svejedno, nekome bi mogla biti zanimljiva. Naravno, ne na ovom forumu jer tu niti wallpapers.com ne bi vrijedila više od $10 kad se može uzeti slobodnu WallpapersNekiGlupiSufix.com:slight_smile: Stručnjak do stručnjaka :slight_smile:

1 Like

u pravu si hvala na obavestenju pozdrav

da li web prodat

nije

40 evra

fresh hvala

Mene zanima pitanje autorskih prava sa fotografijama na sajtu, imaš li ih pravo koristiti ili?

prodat sajt look

Slučajno sam naletio na ovaj post, gledaj sada NatureWallpaperHd.com

Buy now for: $2,195