Prodajem sajtove spoted.ba i nisteznali.com

Vec sam pisao temu o prodaji ovih sajtova ali su zastarili reko ae opet mozda se neko zainteresira.

Znaci sajtovi koje prodajem su:

www.spoted.ba
www.nisteznali.com

Sve ostale informacije o cijeni ili sta vec mozete me pitati na PM.

Najbolje je da objavis cijenu, posjetu i zaradu i sve ostale informacije koliko traje domen sta dobija kupovinom da li dobija i hosting i na koji period itd. Ljudi su malo teski po tom pitanju da posalju poruku da bi dobijao informaciju po informaciju i to se oduzi i na kraju odustane ili nisi aktivan tog trena kad mu je potreban odgovor. A i nisu najvni da bi mu na pitanje koliko prodajes sajt rekao koliko nudis posto sam primjetio da mnogi to rade, vec vi ste ti koji prodajete i trebali bi da ste u obavezi da napisete cijenu na vecini foruma oglasi se brisu koji su bez cijene. Ne zamjeri ali gledaj da dopunis te informacije cisto da bi i prodao sto prije.

Cijena bi bila za spoted.ba 1000km a za nisteznali.com 400KM dobija hosting na 5godina a domene su registrovane prije 4mj odprilike. Zarada nije nesto mozda oko 1€ na dan, znam da moze to vise i siguran sam ko se posveti vise oko sajtova da ce mu se isplatiti. Uz sajtove dolaze i facebook fan stranice koje mozete vidjeti na sajtovima. Pregleda na dan ima oko 150 do 300 kako kad znaci sajtovi nisu izreklamirani ni nista. Taj ko bi kupio uz malo reklame bi odplatio sajtove u kratokom roku.

Tema je sada zatvorena. Novi odgovori više nisu mogući.

Razlog: Dupla tema(teme) vec postoji, nema potrebe otvarati novu.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey