Prodajem site: rentacarcroatia.hr

Prodajem site rentacarcroatia.hr

U zadnje vrijeme sam se zaletio u neke projekte bez da sam dobro razmislio hoću li za njih imati vremena.

Domena rentacarcroatia.hr registrirana je 25.10.

Potencijal projekta je velik, ponajviše iz razloga što 9,900 ljudi mjesečno u google upiše “Rent a car Croatia”. Domena bi se uz pravilnu SEO optimizaciju “bez problema” pozicionira za tu ključnu frazu.

Oko cijele priče je potrebno napraviti projekt i realizirati to sve za što ja jednostavno nemam vremena.

Do sada napravljeno:

• Kupnja domene
  • Kupnja i instalacija wp teme “rent it”
  • instaliran WPML pro plugin

Domena je stara 5 godina, a mangools. com daje sljedeće podatke:
DA 20
PA 16
Trust flow: 14
Backlinkovi: 184

Još uvijek se stigne sve pripremiti za nadolazeću sezonu :slight_smile:

Aukcijaska prodaja, bez početne minimalne cijene. Slobodno pošaljite svoju ponudu pa ćemo pričati…

Nakon što sam praktički zaboravio da imam ovu domenu, upoznao sam vlasnika velike rent a car firme koja pokriva cijelu RH (i šire)…

Sad mi se malo zagolicala mašta, ali bi volio prokomentorati situaciju sa SEO znacima ovog foruma :slight_smile:

Kao što sam gore naveo:

Što mislite, koliko vremena i novca bi mi bilo potrebno za probiti se na vrh (ili pri vrh) google za kw “Rent a car Croatia”?

Mangools .com ocjenjuje konkurenciju na kw-u sa 38/100.

Kolika je moja prednost u odnosu na konkurenciju, po vašem mišljenju, s obzirom na točno podudaranje kw-a sa nazivom domene?

Unaprijed hvala na savjetima :slight_smile:

Da i dodes na prvo mjesto za taj keyword, imas 3 prosirena adwords oglasa koja odnose vecinu posjete, a konkurencija za ta 3 mjesta je poprilicna i klik dosta skup. Po meni je bolje probati bidati na adwordsu nego gurati domenu koja mozda ni ne dobije organsku posjetu unatoc top poziciji.

Pozdrav

molim vs dali mi se možete javiti u inbox? vezano oko cijene domene?