Prodajem smsaj.me

Pozdrav, dakle prodajem Besplatno slanje SMS poruka | SMSaj.Me. Stranica ima oko 1200-1300 unikatnih posjeta koji rastu… Zarada preko adsensa oko 230-240EUR mjesecno(ovaj mjesec + jos danas) koja takodjer raste stalno(sljedeci mjesec se ocekuje 300€)… Mjesecni trošak 50-100kn. Dakle prodajem uz stranicu i SMS Gateway server…

Cijena 20mjeseci zarade…dakle oko 4800€…

Zainteresirani na PM…Takodjer zainteresiranima saljem i potvrde posjeta i zarade…

Evo info…

Može slike za malo duži vremenski period?

I ako nije problem da li može podaci o sms gateway usluzi koju koristiš, koliko sms poruka možeš za tih 150-200 kn slati?

http://vrsho.com/1.jpg

Self made SMS Gateway i neograničeno poruka… LP

jel moguce da se doda za srbiju i ostale zemlje ?

Ako se napravi u istoj Zemlji SMS Gateway…onda da…

Zadnja cijena 3500€!

Tesko da ces to prodati, barem na ovakav nacin na koji to prezentiras i prodajes. Javno iznosenje cijene nije bas IN, kao ni pregovaranje na public razini. Srecom da ova tema nije tako interesantna ljudima … pa nema komentara … al vidio sam ja dosta pljuvanja, gađenja i sl. na postove gdje su javno iznosene cijene, ponude i sl. tako da ti savjetujem da svu diskusiju, cijenu i dr. spustis na PM, odnosno osobnu komunikaciju s mogucim kupcem.

Isto tako ovo, “Zadnja cijena 3500€!” … to ti nije trebalo … buduci da se odmah osijeca “panika”, u smislu “daj sto das” … i vidi se da ti je hitno. Spustio bi ti to i za 1500 … samo kad bi ti netko sada dao cash ispred tebe … siguran sam.

Druga stvar su ove statistike, koliko vidim tu je nastao nagli porast u lipnju 2013, tako da je od toga proslo svega 6-7 mjeseci … i to je apsolutno premali trend da bi se vidilo koliko ce se to nastavit … a da ne govorim kako je vjerodostojnost upitna, opcenito ovako javno objavljenih statistika.

Puno srece s prodajom, no bojim se da ces morati promjeniti pristup, jer ovo je malo “ko na placu” … cisto dobronamjeran savjet.

1 Like

Zadnja cijena i to samo za ovaj tjedan, nakon toga se vracam opet staroj cijeni ili necu uopce prodavati stranicu(jos nisam odlucio). Treba mi hitno cash i to je jedini razlog prodaje. Evo vam i analytics za zadnja tri mjeseca.

Vidi se jasno da posjeti rastu. U prvom postu sam jos naveo broj posjeta: 1200-1300.
24.12 se vidi jasnih 2100 posjeta. Ako netko treba jos nekih informacija neka javi na PP.
Dakle jos jenpot ponavljam da ponuda vrijedi samo do kraja tjedna.

Stranica ne radi kako treba - pokušam si poslati testni sms ali stalno dobijem captcha grešku.

Ne mislim kupovati. Koristio sam stranicu dosta puna i nikada nisam imao problema.

Prvo, cijena je pravilo ovo foruma, drugo, da li je Flippa neozbiljan sajt?

1 Like