Prodajem stari fb profil

Prodajem fb profil napravljen u veljači 2010. godine… veoma star profil bez ikakvih ograničenja na sebi… broj prijatelja onima koji kupuju stare profile mislim da nije previše bitan no ima ih 300+

Početna cijena 15 dollara

Plaćanje: Skrill, Payoneer, PayPal, Banka…

6$

mislim da je 6 dolara malo za profil star 7 godina

@tomo007 ne sabotiram oglas samo me zanima po čemu je profil star 7 godina vrijedniji od profila koji je star npr. pola godine? (ako je isti br. prijatelja u pitanju)

Iskreno ne znam ni ja… samo sam našao po internetu se tako prodaju po godinama starosti… što je profil stariji više vrijedi… moja pretpostavka je da se radi o tome da se s njema može više ‘‘spanovati’’ ili ne znam raditi nešto što fb ne dopušta pa to njihov sustav onda kasnije detektira… ali kažem nisam stručan samo sam vidio da stariji profili idu za više love… i ova cijena koju sam napisao je neka otprilike za koju idu najmanje ti stari profili…

6 dollara i udaraj se nogom u guzicu od srece :joy:

Molim te Edise ne vrijedjaj. Ne mislim na ovo sa guzicom nego na 6 dollara. :slight_smile:
On zarađuje mejsečno $1000 od Youtubea a tebi će sad prodavat ovu FB stranicu za $6? :smile:
Doduše, jedina je poveznica što se ovo također protivi TOS-u, u ovom slučaju Facebooka. :blush:

Pozdrav tebi Tomo, podržavam te, vidiš. :wink:

1 Like

Ni mama me ovako nije pazila… :slight_smile:

Samo ispravak (tvog posta) nije fb stranica… nego fb profil… koji se godinama ne koristi… jedina mu je prednost vrijeme otvaranja (valjda)… ja stvarno ne znam vrijednost nego sam vidio po stranim forumima otprilike cijene…

Ispričavam se.
Eto, još više onda. :slight_smile:

Sad će netko pitat jeli na pravo ime; Tomo? :smile: He he.

Naravno da ne…otvoren davno radi igranje neke fb igrice…ako se ne varam zvala se Mafia Wars ili tako nešto na fb… davno bilo… puno vode proteklo Dunavom od tada… bez obzira na tvoju ironičnost i dalje si mi simpatičan :slight_smile: samo ti pazi na mene hehe :slight_smile:

Naravno Tomo, drago mi je kad prepoznaš šalu. :blush:

1 Like

Razlika između starijeg i novijeg profila je što je taj stari profil stekao kredibilitet kod fb-a , prije ćeš dobiti block na novom nego na starom profilu, naravno treba se ipak drzati neki pravila i pokusat ne spamati previse, jer u svakom slucaju fb to ne voli a ni ljudi, ako neko kupi taj profil neka ga obavezno verificira mobitelom…

1 Like

Da kao što sam i pretpostavio… hvala na infu