Prodajem stranicu na engleskom (uređenje doma)

Na prodaju sajt sa svim sadržajem i domenom (koja ističe kroz 5 dana).

Site URL: homedesignsnow[dot]com

Nema analytics niti adsense, maknuti nakon što mi je propala ideja (imao sam FB page s puno fanova na tu temu ali taj page je umro zbog neaktivnosti, tako da sam odustao od cijelog projekta. Ovo kaže Awstats, a ja mu ne vjerujem previše (posebno ne za ovo u 10-om mjesecu).

Sajt sam kupio kada i počinje statistika za simboličan iznos, bio je star par mjeseci. U sebi sadrži 139 dugačkih postova, velika većina je unikatna (prema tvrdnjama tadašnjeg prodavača).

Nemam cijenu, ponudite vi, dobija onaj koji ponudi najviše završno sa srijedom (dakle, ponudite najkasnije do srijede, 23:59, ponude u zadnjim minutama ove “aukcije” produžuju istu za 15 minuta). Ipak, da se ne bi igrali s ponudama od kunu i dizanjem za isto, stavit ću da je minimalna cijena 50kn, minimalno dizanje 20kn.

Ponuditi možete ovdje ali i na pvt. Određenim članovima odbit ću ponudu jer su već nekoliko puta nudili po sličnim temama, pa nikad nisu kupili ništa.

Ako vas još šta zanima, pitajte u temi ili na pvt.

Jel unique sadržaj na stranici i koji registart?

Sadržaj je unikatan, možda ima nešto sadržaja koji nije, ja sam provjerio 5-6 random članaka i bili su unique.

Domena je kod Godaddyja, no moguće je prebaciti na drugi registar (ionako treba produžit domenu).

Moja je ponuda 50kn paypal

BUMP! ¨

Aukcija traje do ponoći, ako niko ne ponudi 70kn (ili više) stranica ide članu @croatiatur

Još cca sat vremena, ima nešto interesa i upita, nadam se da će se aktivirat topic, tj očekujem da se pred kraj sve aktivira :slight_smile:

Moja ponuda je 70 KN, može plaćanje paypalom.

Ponuda prihvaćena, aukcije produžena 15 minuta od zadnje ponude.

Stranica prodana članu @Base

Detalji na pm.

1 Like

Šteta kasno sam vidio i nisam bio na forumu digao bih cijenu :frowning:
@apazinjan lock pošto je prodano