[Prodajem] Stranicu s pozadinama

Imam u planu uskoro prodati stranicu s pozadinama koja ima određenu zaradu (naše tržište).
Nije mi ništa hitno da pa ću tražiti minimum godišnju zaradu.
Cijenu još nisam definirao, ali ukoliko dobijem neku dobru ponudu spreman sam prodati sajt.

Neke bitne informacije, za ovaj mjesec (10/2013):
posjeta: V - 10200, UV - 9100, PV - 97000
zarada: 86€

Prije je zarada i posjeta bila manja jer optimizacija kao i stranica nisu odrađeni na potrebnom nivou, nakon redizajna je sve bolje.
Posjeta je velika većina organska i nešto sitno s facebook fanpage-a od samog sajta.

Link se nalazi na prvoj poziciji za ključni kw ove niše a ekstenzija domene je “info” (da nebi došlo do zabune).
Ukoliko bude dovoljno zainteresiranih, moguće je da sajt ide na aukciju a moguća je i BIN ponuda koja naravno mora biti na zadovoljavajućem nivou.

Ako imate neki offtopic komentar slobodno ga pošaljite na PM da ne pišete bezveze u temu. :slight_smile:

bitna informacija bi bila i ime domene? hvala

Naveo sam gdje se link nalazi i kako doći do njega, piše i koja je ekstenzija domene.
Šaljem ti na PM.

pa stavi ovdje link, sta se netko mora igrat detektiva da bi pronasao to sto nudis… imas pravila foruma u kojima stoji sta odredjena ponuda treba sadrzavati

Ako tema nije po pravilima, neka je obrišu.
Rekoh da ne stavljam link tamo gdje ne želim.

Šaljem na PM.

Kako ne kužite, bitne su pozadine.
To su vjerojatno ulja na platnu? :slight_smile:

1 Like

Nije, ne postoji ni uljanaplatnu.info ni ulja-na-platnu.info :wink:

Možda su ipak pozadine

1 Like

Koliko mesecno imas ne vazecih klikova na oglase ?

Gdje bi ja to trebao vidjet ?

pa na kraju meseca kad se obracunava zarada, jer ja imam dva sajta sa slikama, i svaki mesec mi ukinu nekoliko $ i umanje zaradu…

Nisam primijetio takve promjene iznosa na kraju mjeseca i onog isplaćenog. Nekad bude veći par centi a nekad bude trenutna dnevna zarada za umanjena za par centi. Pretpostavljam da takvih varijacija ima na svakom adsense računu.

Što se tiče iznosa koji je prikazan za prethodni mjesec, uvijek ta svota bude i isplaćena.

Molim detaljnije podatke na pm.
Sajt je uistinu jedan od najelegantniji koje sam imala prilike vidjeti u toj niši i s kolegom sam zainteresirana za kupnju.

1 Like

Jarane ti poceo sam registrovati nikove da bi prodao evo ja sam 10 minuta trazio link domene koje je “napisao” na prvom postu a ti se tek registrovo i vec znas ime domene i izgled sajta :smiley: sad ti samo trebaju podatci :smiley: hahaha Sumnjiv posao nista od kupovine.

?
Koliki trebaš biti genijalac da shvatiš da je domena pozadine dot info…
Tema je pozadine, sajt je prvi u toj niši a ekstenzija je info…
Đizs…

1 Like

Jarane, ti mora da si nešto ružno sanjao.

Pošto čujem svakakve odgovore na ovu prodaju u privatnim porukama i mailu, napisat ću ovdje ono što je potencijanom kupcu bitno. (i ne tražite me slike, stvarno mi se ne zajebava s time - ako vas kupnja interesira gledat ćete u analytics i adsense do mile volje)

Dakle, posjeta i zarada za prethodna tri mjeseca (stvarna vrijednost je nešto veća od napisane):
10/2013 Zarada: 86€
V - 10 000
UV - 9000
PV - 98 000
11/2013 Zarada: 43€
V - 12 000
UV - 10 000
PV - 127 000
12/2013 Zarada: 66€
V - 12 000
UV - 11 000
PV - 132 000

Google PR: 4
Alexa: 1,881,450
Alexa HR: 9,914

Trenutna cijena: 8000kn (1050€)

Ukoliko je netko zainteresiran za stranicu sa zaradom, moguće je istu kupiti.

Update:

• mjesečna zarada: prosječno 80tak eura (od 01/2014 do 07/2014)
  • uz stranicu se prodaje i hosting (Infonet 3GB, aktivan do 12.12.2014., godišnji trošak: 235kn)
  • nova cijena: 10,000kn (1350€)

Nova cijena: 7500,00kn (1000€)

Više informacija na PM ako ima zainteresiranih. :slight_smile:

Kako se kreće zarada od nove godine?

Stranica je prodana :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey