Prodajem stranicu sa igricama

Global 4,893,152
Alexa Traffic Rank
Serbia Flag 10,439
Traffic Rank in RS

http://friv.rs/

Koja je cijena,koliki je dnevni promet,ima li zarade itd. ? Malo statistike i podataka napisi

Sajt je nov i nema zaradu ali pristizu klinci …

3,707,246
Alexa Traffic Rank
Serbia Flag 8,066
Traffic Rank in RS

Ne znam što ti predstavlja alexa totalno nebitni brojevi i potpuno netočni.

to ti mislis itekako su bitni osnovni pokazatelj da li sajt ima posetice i u kojem smeru ide

Alexa vec odavno nema veze s nicim

1
Google.com
Enables users to search the world’s information, including webpages, images, and videos. Offers…More
2
Youtube.com
YouTube is a way to get your videos to the people who matter to you. Upload, tag and share your…More
3
Facebook.com
A social utility that connects people, to keep up with friends, upload photos, share links and …More
4
Baidu.com
The leading Chinese language search engine, provides “simple and reliable” search exp…More
5

A major internet portal and service provider offering search results, customizable content, cha…More

Sve je vidljivo ovde , prvih 5.

Znaci na analyicsu je posjeta 10 dnevno ali alexa pokazuje da posjeta rapidno raste. Hahahaha

Pa upravo to sam napisao, alexa je priblizno tocna samo za sajtove koji imaju milione posjeta, ovo ostalo je glupost. Uostalom tvoje brojke su ogromne, malo su se smanjile jer si stavio link na wm forum gdje svi imaju alexa toolbar.

To je tvoja proizvoljna tvrdnja zato sto nemas google analitic pred sobom i ne znas da li imam organic posetu, imam osecaj da si malo ljubomoran i da potajno zelis da mi miniras prodaju

Ja ne znam koliko ti imas posjeta, 10 je primjer, ali ti tvrdis da je alexa neki pokazatelj posjeta a nije i pricas gluposti. Kakva alexa, nema veze bas s nicim, da si stavio neki pokazatelj koliko ima backlinkova ili nesto slicno pa ajd nego alexu.

Nisi ti ozbiljan kupac

Sajt ima 1 do follow backlink i to sa:
http://multitopup.co.in/

Vrednost ovog sajta ti je oko 40 eura ako je neko voljan platit i to samo zbog rs domene, inace bi bilo 25-30.

domen ti je 30 eura , skripta 30 eura , toliko o tvojoj ozbiljnosti…ni ti nisi kupac

Nisam ja ni rekao da sam kupac. Domen je 2300 rsd, stvarno ne znam gde ga ti kupujes za 30 eura? ili je 2300 dinara 30 eura?
znaci 21 euro + skripta 30 i + za rad na sajtu 10-15 eura, znaci vrednost je 60-75 eura, no nazalost mislim da ti ovo neces prodati za tu cenu jedino ako budes isao ispod 40 e mozda se i javi neko.

Pogotovu sto je sajt na Srpskom jeziku a svi znamo da sajtovi sa igricama na domacem jeziku polako izumiru, to jest ako uspes da zaradis dnevno za veknu hleba bice super, u to mogu da ulazu samo tocila…

Losa procena jer vidim da nemas iskustva , rec friv se trazi 30000 puta dnevno u Srbiji i itekako ima prostora za vecu zaradu uz malo truda od cifre koju ti spominjes

Vidi se da ti nemas iskustva, 30000 mesecno ti je nista ako se probijes na prvu poziciju da molis boga da imas pola eura dnevno. i ispravka jedna, rec friv se trazi 30000 puta dnevno u svetu a ne u Srbiji, a mozes pogledati koji su sajtovi rangirani za tu kljucnu rec znaci ti ih sa sajtom na Srpskom jeziku neces stici ni za 15 godina. Mislim da samo lud covek moze da izjavi da se rec friv trazi 30000 puta dnevno u Srbiji haha.

ti me sigurno zasmejavas traznja u svetu je 68 miliona , u Srbiji mesecno milion gledano na Keyword Planner

Dobro me zasmejavas ajd dalje

Dobro i da ima milion pretraga u Srbiji opet ti moras da se izboris sa svim sajtovima koji se rangiraju za kljucnu rec friv u svetu (ti si shvatio da to ne mozes kao sto ne moze ni 99% ljudi sa ovog foruma pa si resio da prodas) sta ti mislis kupio si .rs domen i prvi si na google.rs?
To kao kad bi ja kupio domen movies.rs i prodajem ga jer ima dosta pretraga a ne moguce ga je rangirati haha.
Vidi se da nisi iskusan.

ovo mi de svidja dobro i da ima milion pretraga znaci prva tvrdnja je bila neistinita, znaci neznanje

drugo to sto ja mislim da mogu ili ne mogu je tvoje vidjenje stvari i ovaj projekat nije za takve kao sto si ti
vec za ozbiljne kupce …

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact