Prodajem tri chat web stranice

Prodajem 3 chat/dating web stranice:

Stranice su stare 1.5 mjesec i odlično se probijaju na Google pretragama za neke pojmove. Vaše ponude u inbox.

Od sva tri chata, ovaj slovenski najviše posjećen jer je konkurencija mala. Nedavno sam ovde prodao isto slovenski chat Klepetalnica.net i sada je jedan od najposjecenijih chatova u slo, ovaj novi će se probit na bolje jer na greškama se uči :slight_smile:

1 Like

Pozdrav, ako moze cena za ovaj Slovenski chat i vise informacija o njemu. Takodje me zanima, da li mozemo uopste imati registrovanu .si domenu a da nismo drzavljanini Slovenije. Hvala :blush:

1 Like

Da, .si i .ch domene može imati bilo ko bez obzira na državljanstvo i prebivalište.

Cijena bi bila minimalno 150€ jer je po toj cijeni otišao ovaj Klepetalnica chat. Također imam i pokušaj kopiranja, gospodin vlasnik od web stranice www.chat.si je kopirao meta keywords od mene jer vidi da se nešto dešava i stavio ih direktno na svoj index ispod chata :smiley: Sreća domene sam dodao u Google Webmasters isti dan kada su uploadana, tako da se sad chat.si sad smatra duplim contentom što će za njega biti negativno. Misli mene zeznuti ali samo je sebe. Just time :clock1: for :money_with_wings:

Trenutno xat.si ima 23 backlinka sa .si domena i treba još da ih se indexuje. To će im bit i kraj.

Klepetulja.si im već lagano propada jer pogledaj skriptu, kompjuter se zapuši dok onoliko flasha loada.

PS. chatovi su većinom aktivni iza sati radnog vremena. oko 19:00, 20:00, 21:00, 22:00…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja