Prodajem web portal - turizam - apartmani i privatni smještaj Hrvatska

Ako je neko zainteresiran za preuziimanje i vodjenje sljedećeg portala (link) ispod, javite se ustupio bih kompletan sajt sa skriptom i vlasnistvom nad domenom za 250 EUR. Zainteresirani pitajte za više informacija.

LINK

LP

1 Like

Ima li koja posjeta na webu?

Pozdrav društvo,

Sajt je radjen prije otprilike 2,5 godine u codeigniter php frameworku. Dosta vremena je uloženo u SEO optimizaciju, sam dizajn sajta, osmisljavanje marketing strategija itd.

Domena je originalna - pogodna za jača tržišta. Uglavnom ja sada nemam vremena da se posvetim ovom sajtu niti imalo, drage volje bih ga nekome prodao ko smatra da moze nastaviti voditi u to spada:

  1. Web sajt - skripta (kod)
  2. Domena
  3. FB page
  4. FB grupa

Sajt je višejezični. Prihod je generisan putem:

  1. Adsense ( Mizerno - u sezoni po cca 2 eura dnevno - cca 3 mjeseca)
  2. Putem plaćanja godišnjih članarina od 30 EUR za oglašavanje

Za pretrpošlu i prošlu sezonu je bilo cca 30 uplata. Za ovu godinu cijelu i ovu sezonu nisam nikome ni slao ponudu niti sam ijedan oglas brisao jer nemam vremena da se bavim ovim sajtom to je i razlog prodaje i ustupanja prava.

Reklamu sam prošle god. radio putem realitice plaćeni oglasi za prve pozicije i putem google adwords-a nesto malo dnevno cca 5 eur.

U sezoni je bilo po par tisuća upita za smještaj (prosla i pretprosla sezona - ova znatno manje).

Ako ste zainteresirani javite se u PM da dogovorimo detalje transakcije.

Bilo bi mi zadovoljstvo nekome ozbiljnom i zainteresiranom predati u ruke svoj projekat.

Lijep pozz :slight_smile:

Ukoliko ima neko zainteresiran portal je na prodaju jos uvijek.