Prodajem web sajt koji zaradjuje od Adsensea

Svako moze da proda sajt koji mesecno npr. zaradjuje 1$ za 70 puta vecu cifru.

U buduće mi slobodno prijavite privatnom porukom svako zagađivanje oglasa. Svatko ima pravo tražiti koliko hoće za svoju web stranicu, uslugu ili predmet, a postovi “to ti ne vrijedi toliko” su apsolutni spam.

Moderator zadržava pravo obrisati svaki post koji smatra neprikladnim, bilo da se radi o samom oglasu ili o komentarima unutar oglasa (strogo je zabranjeno trollanje, pisanje offtopic, zlonamjerno komentiranje s ciljem rušenja cijene i slično).

Korisniku @CarloColucci nudim čišćenje teme, iako je sada možda već kasno za to. Sorry, nisam prije vidio ovu temu (nisam baš najaktivniji).

3 Likeova

Stvarno su coveka ponizili sa svojim pisanjem/izmisljanjem kako oni kao prodaju za “grdnu” lovu a on nece moci,takve treba i banovati sto ponizavaju ostale i samo se oglasavaju kada spominju kao neku svoju izmisljenu veliku zaradu.

1 Like

Na svakoj temi koju neko otvori da prodaje nešto se uvek nadju bar 10 članova foruma koji nikako nisu zainteresovani za kupovinu ali su zainteresovani, da saznaju šta čovek prodaje, da mu istraže seo, posete, i obavezno pišu kako to ništa ne valja.
Čovek je stavio na prodaju, cena jeste visoka, ako neko želi da plati on će platiti, niko u današnje vreme nije glup da pre kupovine ne može proveriti sve što želi. Ako nisi zainteresovan pročitaj i idi dalje ili prijavi člana moderatoru ako misliš da je neki spamer, prevarant ili šta ja znam. Ne trebaju nam vaša pametovanja na svim temama ovog tipa!
Ovaj forum se pretvorio u vašar!

3 Likeova

Ne kenjaj.

Otkad je foruma sve prodaje (i moje) su propracene komentarima (uglavnom slicnim, nebitnim kao i sad). Nista se izmjenilo nije zadnjih 9 godina tako da se forum nije pretvorio ni u sta sto nije bio.

@CarloColucci od mene izvinjenje na spamovanju oglasa i zelja da prodas za zeljenu cifru.

3 Likeova

Uopće nisam tražio da se netko složi sa mnom, a posebno to ne želim na način da se napada nekoga na forumu. A najmanje ljude koji su tu godinama s nama i koji su pošteni i vrijedni članovi foruma. Tako da mi je malo žao da sam išta napisao. Moj post nije bio nikakav napad na bilo koga, već usmjerenje u nadi da će se nešto promijeniti u budućnosti po pitanju oglasa, te najava da ću u budućnosti reagirati kada mi netko tako nešto prijavi.

Nije fer nekome uništiti oglas. Čovjek je jasno napisao da on ima svoju cijenu i da ako se nekome ne sviđa i misli da je previše - on to nije dužan kupiti. Mislim… Kada i ako vidite da netko želi prevariti nekoga na forumu, jasno da je dobro došlo napisati to javno na forumu i upozoriti druge. Ali, to što se vi ne slažete s cijenom i kvalitetom nečega, to je vaše pravo, ali nema razloga da spamamo temu.

Meni je recimo kruh u Konzumu jako loš i prilično skup. Šta sada svi trebamo stajati ispred kruha i govoriti drugima da u pekari je puno bolji kruh i da je eventualno jefiniji?! Ako netko želi kupiti taj kruh u Konzumu, on ga kupuje jer je njemu dobar i smatra to dobrom investicijom. Nije to nikakva prevara, sve je jasno i transparentno. Ko voli, nek izvoli.

7 Likeova

Kako sada ide stvar oko prodaje Adsense naloga, mogu li se naći u prodaji i kako im ide cena. Možete se javiti i na privatnu poruku…

Svaka informacija je dobro došla.

možeš naručiti iz njemačke nov original ali gledaj da bude po specifikaciji … ako ništa onda ide reparacija, zamjena semeringa, manžetni, promjena ulja i ozračivanje

Sad da sam bezobrazan napisao bih da se tako može kako vidim poručiti sa istog mesta pamet/humor/mozak/kultura i tako dalje i bliže.

Šalu na stranu, postoji interesovanje pa mi trebaju korisne informacije.

moram biti takav kada o tome pričaš kao da je u pitanju crijevo za auto … adsense nalog danas jako teško dobijaju ljudi koji žele sve po pravilima raditi … šta misliš da ti neće banovati kupljeni nalog kada vide drugu ip adresu, drugi uređaj i promijenjene podatke za isplatu?

Eno na Pik-u prodaju, nema sta nema :joy:

Nije mi jasno zašto ljudi traže adsense racune kad svejedno opet novi sajt koji ubacis mora proci provjeru. Jedino da kupujes web i adsense racun spojen na taj web zajedno…

vole tako ljudi da odvale pitanje bez prethodnog čitanja

Kakve veze tvoj upit ima sa temom prodaje web stranice???

1 Like

Evo javno da napisem da komentare na ovoj stranici i na forumu nisam ja pisao nego je neko mozda od mojih takoreci prijatelja,ukucana… mozda seo za racunar
ili na bilo koji drugi nacin pisao.Ja sam od 12.06 uvece bio u bolnici i na hitnoj operaciji slepog creva.Izvinjavam se u moje ime zbog te situacije.
Bila mi je promenjena lozinka.

sta se ovde desava :exploding_head::exploding_head:

Ovo je bila baš zanimljiva tema dok su @anja1 i @Jeronimo034 kvalitetno trolovali. I čoveku podigli vidljivost oglasa i vrednost prodaje za bar 100 €.

A onda se uhvatiste za detalje i propade poso.

Ozbiljno, je li iko ovde prodao ozbiljniji sajt za 20-50 Adsense zarada?

Ne vjerujem koje gluposti valjaš. Imaš li predstavu uopšte koliko košta neki CMS rađen od nule, prilagođen stranicama ovog tipa?

Ovo što si ti računao, ok je, copy/paste u .html i eto ti stranica, važi 1000e.

Tako računaju samo oni što skinu WP, počnu kucati tekstove i mijenjati pojedine riječi u tekstu koji kopiraju s drugih stranica.

1. CMS
2. OPTIMIZACIJA/RAZRAĐEN MARKETING
1000 mjesta praznih…
1001. članci, hosting, domena…

@novii

NE! Odradi sve kvalitetno i Google će ti odobriti AdS za sedmicu. Dosta je više uzimanja para i zaje*avanja onih što pošteno pokušavaju da zarade.

@turbodollar

Malo je takvih, jer 90% ih uopšte ne računaju razrađen sistem zarade, sam CMS, već samo gledaju broj članaka, koliko ima posjete i da nije kopiran sadržaj (mada je 99% kopiran s manjim izmjenama riječi).

Svi bi preko noći da počnu zarađivati.

Nigdje ne pise da je to custom made rjesenje pa sam pretpostavio da je wordpress.

imaš li dokaz da google više voli custom made cms od wordpressa?

2 Likeova