Prodajem web skriptu

Pozdrav,

Nekad davno sam radio štošta na jednoj skripti, inače sam ju koristio kao skripta za radio,dakle slusate radio,ima chat,igre i još poneke stvarčice.
Sada mi vise ne treba,pa ju prodajem. Tko uzme skriptu, imat će ju samo ON ,ja više ne !

U prilogu cu postaviti sliku glavne stranice,ako nekoga nešto još zanima/cijena neka piše u pp.

LP

Sorry, ali treba reći da se netko nezaj.

Mislim da tko ovo uzme mora znati da je chat skripta uzeta i samo ebendana u stranicu i tako vjerojatno i ostalo. Treba to reći, ovako kako je napisan oglas djeluje kao da je stvarno neka skripta u kojoj je to sve programirano. A lako moguće i da je sve html.

Ne znam zasto uopce pises gluposti kad se vidi iz prilozenog da pojma nemaš ni o cemu :confused:

Chat je logicno uzet s drugog servisa,nitko nije malouman da to ne primjeti, a ostalo je pisano od nule. Html-a nema nigdje, stoga te fino lijepo kulturno molim da zaobiđeš ovu temu i ne izmišljaš…

LP

Pa i nisi baš pristojan i kulturan… stojim iza onoga što sam naveo. Nemam se namjeru više vraćat odgovarat na tvoje sitne provokacije. Napisao sam što sam mislio da je potrebno novijim korisnicima koji bi možda ovo razmatrali kao investiciju. A moje mišljenje o toj “skripti” uopće nisam napisao.

Mrzim kad netko pise o necemu sto ne zna !! TI prema slici “ocjenjujes” nesto ? Pohvala za tebe !

LP

a zasto ne stavis link pa da isprobamo tu skriptu?

1 Like

Odlično pitanje :smiley:

Kad kaze [quote=“TikiM, post:1, topic:15853”]
Tko uzme skriptu, imat će ju samo ON ,ja više ne !
[/quote]
boji se da je neko nece prekucati ako postavi link :smiley: ili mozda neko provali da je to sastavljeno iz niza plugina :slight_smile:

Ja se bojim šta će biti s vašom budućnosti s takvom pameti :slight_smile:

Ajde mi objasni kako da kupim tu skriptu ako ne vidim kako radi?

A za buducnost ti se pogotov nemoj brinuti, sa takvim trgovcima kakav si ti sigurno cemo prebroditi krizu :smiley:

Fino sam napisao u postu da tko zeli vise detalja i sl, neka se javi na PP ! Da sam htio da svi gosti gledaju i kopiraju izgled stranice,postavio bi link !

Naravno :wink: LP

Kako ce onda biti samo moja stranica ako ju je moguce kopirati ?

Poslije “primopredaje” ja doticnu brisem, tj. vise nemam nista s njom !
A naveo sam gore da je izgled moguce kopirati svaki, pa tako i taj !

Vjerovatno nije responsive?

kakav crni responsive vidis da je to tuzno embedovao chat i navigaciju nasao na net sklopio nesto i to je to, daj uozbiljite se pa ovde 80% nas inace zivi od ovog posla i smijesnu su ovakvi oglasi uglavnom srecna prodaja.

1 Like

Vidis sceko da je ovo napisano iz zezancije xD ovo je sklopljeno vjv header fixed… ffmp3 creator ubacen link radia i ovaj chat povucen sa 99chats i ovaj meni na netu css3 menu

Jel postoje moderatori na ovom forumu da brišu ovakve smiješne teme?

2 Likes

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey