Prodajem web stranicu kreditiusvicarcima. com

Priča ide ovako…ljudi koji imaju problem sa kreditom vezani za CHF imaju ogromnih problema. Ne znaju šta sada, kome se obratiti itd…

Stranica je napravljena da se tim ljudima pomogne preko specijaliziranog odvjetnika samo za te slučajeve.
U mom slučaju to je odvjetnik iz HR. Budući vlasnik stranice dogavara dil sa svojim odvjetnikom u zemlji i mjestu gdje mu je to najbliže i najisplativije.

Stranica se također može ponuditi nekom odvjetničkom timu kao vid marketinga za skupljanje klijenata.

U mom slučaju klijenti su dobili besplatnu analizu isplativosti pokretanje postupka te popust kod vještaka za izradu dokumentacije za banku.

Odaziv kampanje na fejsu je i više nego dobar.

Za sva dodatna pitanja molim vas javite se na PM ili preko maila info(et)kreditiusvicarcima.com

Hvala.

Da dobra ti je ideja i na dobrom si putu samo ti fali najvaznija stvar.

Koji keyword je tvoja stranica prva ili barem u top 5. Tek onda se vidi njezina vrijednost. Ja sam ukucao krediti u svicarcima i vidim da te stranice nam nigdje.

Pošto je to više landing page nisam se uopče orjentirao na organic traffic niti na seo.
To je prednost za novog kupca a meni minus jer ne mogu reč čuj sajt je na prvom mjestu na googlu isl…

Moja ideja je bila imat sajt i promet dofurat preko plačenih kampanji, najbrže i najjednostavnije.

Koja bi bila cijena?

Ništa veliko i specijalno.

Molio bi da ponude šaljete na PM ili na info(et)kreditiusvicarcima.com

Domena sa kljucnim rijecima koja se moze odlicno pozicionirati, dal za ovaj posao trenutno ili za neku ponudu kredita u buducnosti isl, a rijeci su zgodne za balkan tako da bi pokrila HR, BiH i RS. Naravno, treba raditi ako se cilja na organic traffic.

Nema ban od googla nit od adsensa.

Mogu jos dodat da je kampanja na fejsu odradila jako dobar odaziv. O rezultatima kampanje takodjer na privat.

Opcenito niša je skoro bez ili sa jako malom konkurencijom. Odvjetnici nemaju vremena prikupljat klijetne na taj nacin, a vecina niti znaju kako da to naprave.

Neka ponuda ?
Može i zamjena za fanpage stranicu sa pravim lajkovima, ima moj detaljan oglas što točno tražim i šta me zanima.

Ne razumem sta ti u stvari prodajes ako domen nema nikakvu SEO vrednost ili organic traffic? (nisam proveravao ali tako kazete gore)

Ako kreces od 0 i poseta je zasnovana na placenim kampanjama zasto bi neko kupio bas taj domen , moze da otvori bilo koji slican. KREDITusvicarcima.com , kreditiusvajcarcima.com, kreditiusvicarcima.org

Cijenim tvoje mišljenje…prodajem ili mijenjam za fanpage, eto da nekome uskratim trud ili šta već. Gle ne tražim velike pare ide za siču jer mi stoji, a žao mi je da stoji, možda nekome baš to odgovara, to i je cilj oglašavanja.

Ne znam jesi li primijetio; slobodna ti je i domena KreditiuEurima.com
To bi ti bio odličan poslovni potez; pa da se iz KreditiuSvicarcima.com 301 redirekcijom prebacuje u KreditiuEurima.com. :slight_smile:

P.S. Za one van hrvatskih granica; takva je situacija kod nas, i frka sa kreditima. :slight_smile:

Svuda je tako verovatno, i u Srbiji je do skoro bila velika frka oko kredita u svajcarcima.

@1posao razumem ja tebe i ne bih da omalovazavam , ta “ideja” mozda ima neki potencijal ali domen kao domen konkretno nema nikakvu vrednost

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey