Prodajem web stranicu s posjetom i rankom

Prodajem web stranicu energetskicertifikati.info,stranica je na wordpresu,stara je 10 mjeseci te ima
3-5posjeta dnevno od trazilica, tu i tamo dođe neki upit za certifikat.

Zbog nedostatka vremena odlucio sam se za prodaju jer stranica stvarno ima potencijala ( trenutno rangira 15-20 mjesto za energetski certifikati , energetski certifikat, te za neke druge keyworde i top 10)

Više detalja dostupno na pm, molim ponude na isto tako na PM…

Hvala

Koja je tvoja procjena da će imati posjeta ako bude na 1. mjestu rangirala?
Koja je cijena?

pa moguce je i 1000 posjeta dnevno , sto bi rezultiralo sigurno 20-50 upita tako da je potencijal ogroman ato vise jer od 2016 certifikat postaje obavezan kod iznajmljivanja…
cijenu jos nisam formirao zavisi od interesa i ponuda…

Imas 10ak clanaka koji su kopirani odnekud?

Samo možeš sanjati 1000 posjeta dnevno, ne možeš dobiti na 1 poziciji vise od 20-50 posjeta dnevno, a to kada bude 2016 biti ce super ako ih budes imao 100.

u mojim rukama vjerovatno nece ni dozivjet 2016, zbog istog razloga ga i prodajem, jer bi mogao zaradivat solidno ako se posveti stranici , sasvim mi je svejedno koliko ce bit ja sam napisao potencijal, ako nisi zainteresiran slobodno proseci dalje…

Stranica i domena ti manje vrijede od toga da netko kupi novu domenu, zato ne pisi nebuloze. Stavis naslov prodajes stranicu s posjetama i rankom, a niti imas jedno niti drugo.

Koja je cijena stranice?
Koliko je stara stranica?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey