Prodajem web stranicu sa stabilnom zaradom

Pozdrav, prodajem web stranicu.

Url: svehr.com
Posjeta: Pasteboard — Uploaded Image
Posjeta zadnjih mjesec dana: Pasteboard — Uploaded Image
Zarada ovaj mjesec: Pasteboard — Uploaded Image
Zarada prošli mjesec: Pasteboard — Uploaded Image

Komentari: Pad posjete pred par dana je zbog toga što nisam primjetio da mi je shared hosting postao slab za podnošenje posjete, pa je stalno bacao 503. Nakon što je prebačen na pravilan hosting, sajt je povratio posjetu.
Zarada je naravno pretrpila isti pad, no ne zaostaje za prosjekom prošlog mjeseca.
Dnevna zarada je u prosjeku 6-7kn, nekad više, nekad manje.

Uz stranicu se dobije i fb stranica SveHR | Facebook

Članovi su skupljeni unutar mjesec dana korištenjem pop-up-a.

Za stranicu je potreban samo shared hosting, sav video sadržaj je hostan na vk.com ili youtube.com Stranicu nisam osvježavao sadržajem no najkvalitetnija je ovog tipa te s toga ima i dosta posjeta.

Stranica je pogonjena WordPress-om, dobijete bazu + instalaciju/temu/plugine.

Hosting ne dajem, dakle prenosim na vas domenu, fb stranicu i hosting. Domena je regana na GoDaddy

Cijena: 3000kn
Plačanje: Skrill, PayPal, uplata na račun u hr, Payoneer

U temi iskustva s prodajama možete naći pozitivne komentare.
Stranicu prodajem pošto bih htio da ju uzme netko tko će dodavati novi sadržaj. Vjerujem da bi se dalo nešto iskombinirati sa stranicama s flash igricama, pošto su posjetioci većinom djeca i roditelji.

Ako se netko odluči za kupnju danas, prodajem za 2500kn pošto mi treba novac, ali samo danas/sutra dopodne.

Jučerašnja zarada -
http://pbrd.co/T7FA82

[quote=“APazinjan”]Ako se netko odluči za kupnju danas, prodajem za 2500kn pošto mi treba novac, ali samo danas/sutra dopodne.

Jučerašnja zarada - Pasteboard — Uploaded Image[/quote]

Sajt ne radi. Ne može se spojiti na bazu?!

Ispravljeno.

Cijena 2k kuna.

Nova cijena 1500kn

Samo da kažem da nije pametno kupiti ovakvu stranicu jer lagano mozes dobiti prijavu za krsenje autorskih prava…

Bump, zadnja cijena 1000kn, ispod ne ide sigurno.

Zarada u zadnjih 28 dana: Pasteboard — Uploaded Image

Dnevna posjeta oko 5000 unique, 85% search traffic.

Prodajem web stranicu uz nju dodju dvije aktivne fb stranice po 16,000 lajkova i aktivnih pratioca,18,000 lajkova i aktivnih pratiovca dnevna posjeta stranice je do 12,000 pregleda procjena zarade je od 300+ eura.
Ako ko zeli kupiti je moze me kontaktirati na fb https://www.facebook.com/semir.dizdaric za vise informacija