Prodajem web stranicu skupa sa domenom i hostingom

Adresa sajta je http://sonic-games-online.com/
Domena je registrirana i sajt napravljen 12.5.2008 godine. PA je 39, DA je 27.
Evo i attached slika sa prometom u zadnjih godinu dana i zaradom u zadnjih godinu dana:

Za ovaj sajt bi trazio 250 eura, ako netko nudi vise, super.

P. S. Zarada je od AdSense reklama.

Znaci nitko ? Bas me zanima zasto

Da nisi stavio URL dobio bi 100 poruka moze link na pm :smiley:

5 Likeova

Dobro kazes :slight_smile:

Realno, zato što tražiš zaradu x24 mjeseca… a po mom iskustvu nisam siguran da bi je ovdje prodao i za 14 mjesečnu zaradu, možda čak niti za desetomjesečnu…

Probaj na Flippi, tamo bi ti moglo proć… pogotovo zbog jače domene.

1 Like

To samo govori o ozbiljnosti ljudi na ovom forumu. Odoh ja stavit na flippu ovaj sajt i njih jos barem 5-6 u paketu,netko ce garant to kupit.

Domene sa dve ili više “-” su već par godina out, average session duration ti je 2:11 min što je za site sa igricama ispod svake razine, na žalost taj sajt nema neku perspektivu i ko god ima 250E zna da to ne vrijedi tolkio

1 Like

Ok,po tebi ne vrijedi ni to sto je za upit sonic games online i sonic online games u top 10,a oba keyworda zajedno imaju 10000 pretraga mjesecno ? Pa ja da tu zelim prodat svoj sajt sa igrama koji zaradi 7000 eura godisnje i da za njega trazim 14k eura, vi bi i to popljuvali. E svasta…
P. S. Ti si valjda neko mjerilo koje odredjuje s koliko crtica smije bit domena i koji je average session na odredjenoj vrsti sajta ? Pih

1 Like

Ja ti samo velim za ovaj site koji si postao prema vidljivom sa GA i imena domene kako stvari stoje, kako ti to shvačaš je tvoja stvar i nije mi namjera spuštat cijenu ili šta već ti velim kako ja vidim ovo, samo to

1 Like

Ti konstantno gledaš na razne poduhvate i webove iz pozicije velikih igrača… mojih 95% sajtova ne idu na brendiranje, tako da mi crtice, raspored riječi u domeni, extenzija domene i slične stvari nisu naročito bitna stvar… većina ljudi ovdje i općenito u IM-u lovi ekipu preko google-a i preko društvenih mreža, mi ne stvaramo BRAND, mi nismo 24h, zdrava krava, mojdoktor, mojvrt, njuskalo itd.
Kada netko i dođe na većinu stranica nas ovdje, ne očekuje se od njega da za dva dana ide tipkat naziv domene u tražilicu kako bi se vratio na sajt…

2 Likeova

@ubergosu ti si daleko najveći trol na forumu u posljednje vrijeme i iz nekog razloga ti sve znaš koliko šta vrijedi, kako vrijedi, ko je glup, ko je pametan, šta ima perspektivu, a šta ne, koliko 24sata ima posjeta, koliko prihoda, znaš bolje od Babića kako Index posluje itd… Kralju onda daj ti svoj sajt ovdje, pa ću ja napraviti recenziju tvog sajta i reći koliko vrijedi i šta vrijedi.

Inače jebeno ne mogu da vjerujem da me neko na ovom forumu može istrzati da ulazim u ovakvu polemiku uopće, ali eto uspio si pa svaka ti čast.

@drmrgood objavi sajt na flippi i dobit ćeš te pare sigurno. Napravi dobar opis, detaljno opiši, prednosti, posjete, perspektivu i ljudi će kupiti. Možda bolje prođeš i ako u paketu sve prodaš. Ja sam tamo prodao app za 11K$ koja nije zarađivala ništa i da sam slušao ovakve kao gore navedeni, vjerovatno bi me uvjreli da sam lud i da ne trebam ni pokušati.

Usput, ovdje da prodaješ strani sajt i to javno je suludo, mada i ti to vidiš sada. :slight_smile:

P.S furajte malo pozitivu ljudi koji vam je k*rac. Ništa pozitivno nisam pročitao milion godina, pa bar ohrabrite jedne druge ako ništa, majka mu stara.

10 Likeova

Prije par godina na jednom od google updateova (pingvini i ostali) su domene sa 2+ crtice pale u odnosu na one bez ili sa 1 crticom, nije moj posao ali sam napomenuo, a ovo za 2:11 min sa zadržavanjem na siteu sa igricama govori samo za sebe, eto toliko, nek čovjek stavi site na flipu pa ćemo vidjet

Konkretno i argumentirano molim, ne trkeljaj na pamet nego daj točan citat di sam što napisao i što s tim nije u redu pa možemo prodiskutirat. Kako smo u ovom threadu gdje se spominje konkretan site možeš mislit što god hoćeš o njemu, ja sam svoje ARGUMENTIRANO napisao a ti si TROLČINA koja je došla, posrala se i počela flejmat, jasno ili trebaš png?

Sajt vrijedi ovu lovu sigurno, pa ovdje je bilo sajtova na prodaju koji nista ne zaradjuju, a cijene su bile priblizne ovoj.

1 Like

Ja postavi moju stranicu na flipu koju sam i ovde prodavao i u prvih 2 sata vec jedna ponuda… Definitivno treba tamo prodavati jer nasi ljudi ne cene tudj rad i vreme ulozeno u nesto…

Izvinite sto je off, jesi platio tamo aukciju i promoviranje ili onako postavio. Mene ono podsjeca na nas Olx kad ne platis, ima viewsa 10 :smiley:

E imam ja dost domena i sajteva koji stoje i rikavaju a zarade vise, oce neko dat 25x?
Javite se suckeri da vam dam IBAN.

I ovaj sto pise za 11k usd app a nista ne vrijedi - znaci sjebo je nekog i opet ce neko reci posle za nekog drugog - gle ovaj je s balkana mora bit da je usranac.

I ovaj boohoo za ne cijenit rad od svabe webmastera. To je rad? RAD? OK.

Nije da se nebi cijenilo nego je shit. Kratko receno.

@limenka2017
Da na aukciji je sajt. Jer drugacije ne moze da se vidi sajt.

@nosf
Ti si neki retko nadrkan lik, nadji neku devojku zenu, smanji stres i nadrkanost.

1 Like

Samo da obavijestim ove zajedljive i sitne duše da je sajt prodan na flippi za 450 dolara, pa onda može lock teme.

3 Likeova

Točnije 460$.

Da si stavio sliku na profil, da si prodavao malo više dana, i da nisi prodavao sa posve novog accounta, postigao bi i veću cijenu.