Prodajem web stranicu

Prodajem novu web stranicu tek pokrenutu a razlog prodaje je što sam se malo zaletio sa tom stranicom misleci da cu imati vremena za nju ali nazalost nemam pa je prodajem.

Zelim vratiti samo ono sto sam ulozio (PHPMelody skripta, domena i hosting)

domena i hosting traju do 04.03.2015 (registrirano 04.03.2014)

posjeta nema skoro nista jer na stranici nije nista radeno ali evo od kud dolazi tih 30-40 posjeta

na stranici ima nekih 23-26 filmova tako nešto

Croatia
Bosnia-Herzegovina
United States
Republic of Serbia
itd.

Unique visitors 63
Number of visits Pages (14.29 Pages/Visit) 4,141
(1.38 visits/visitor) 1,244

Cijena je 400kn - f i l m i n o . n e t

Molim sve ponude slati na pm ili me kontaktirati na mobitel 0958854543

takoder molim da se tema ne spama glupostima ali ako imate bonstuktivnu kritiku ili savijet sloobodno pisite

Jos jedna stranica je na prodaju skroz automatizirana, znaci nema potrebe raditi na njoj osim marketinga. Radi se o stranici koja nudi xy uslugu korisinicima i ima jako puno petinciala.

Domena je .net i ima 5 slova, posjete su uglavno skoro sve sa googla

http://postimg.org/image/6v2lazquz/

Posjeta je iz Hrvatske, Bosne i Srbije najviše

Zarada 1 euro u 2 mj. (nije ulozeno nista u nju niti je stranica igdje promovirana)

mjesecni troskovi - 0kn
godišnji trosak je samo domena i hosting mene sada dode 140kn godisnje

potrebno je uloziti u marketing ba bi se jos vise pokrenulo sve

Molim samo ozbiljne kupce da mi se jave na PM za vise detalja, dakle one koji ce biti spremni u startu uloziti u fb ads, adwords itd…

Cijena po dogovoru.

koja je to stranica i koja je cena?

poslao sam ti na pm.

Ovo se prodaje još 48 sati nakon toga cu uzeti nekoga da podigne sajt i odustati od prodaje

i mene interesuje? hvala

Prodana je stranica f i l m i n o.net još se prodaje druga do sutra u 12h nakon toga vise nije na prodaju

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey