Prodajem Windows Vista Business key

Prodajem Windows Vista Business key, originalan sto dodje uz HP Pavilion laptop.

Ne znam da li ovdje korisnika koji koriste Vistu na starijim masinama, pa ako treba key posto ga ne koristim nit ikad planiram koristit za 10€

Au Vista, pa to je mozda i najgori OS koji je Microsoft izbacio.

Mada sretno sa prodajom :wink:

hah ma bezvez da ne stoji, mozda neko moze koristit nekim cudom u vmware/virtualbox za neke testove itd… sta ja znam, bezidejan sam

Ne kuzim zasto ljudi prodaju KEY-eve … a jos mi je cudno zasto ih netko kupuje. Sto je zapravo key? I sto zapravo inspekcija kontrolira? Key nista ne znaci … windowsi se mogu aktivirati s bilo kojim key-em … inspekciju to ne zanima … niti ona naljepnica niti papiri. Inspekcija kada dodje, bitno je da imate racun da ste navedeni softwer kupili … nista drugo.

Ne znam ja nista, ovaj key se nalazi zalijepljen ispod laptopa. Ja ga nisam koristio, nit kad planiram.Tako da je placen cim je dosao uz laptop, nije ukraden.

Ako je OEM, ne mozes to prodavati jer je licenca vezana uz hardver…

Nazalost , taj kod nece raditi na drugim racunarima, samo na tom uz koji je dosao moze da radi.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey