Prodajem youtube kanal 1800$ mesecna zarada

ma da, samo ovdje ljudi ne kupuju macku u dzaku. Ma drugim mjestima vole da kupuju napamet “daj mi 5000$ pa cu ti reci sta sam ti prodo”

1 Like

Jesil ti musko ili zensko posto vidim zoves se slavica a obracas se kao muzjak.

(Youtube Channels for sale | Buy Youtube Channels | Trustiu) jel vidis negde link kanala ili sadrzaj??? ili vidis samo statistiku??? nego bi ste vi izgleda da vam neko besplatno otkrije nisu kanala …jer koliko vidim pojedinima su nemoguce te cifre za mesec dana

i ne prodajem kanal za 5000 dolara vec za 20 mesecnih zarada a to je 36 000 dolara …

Al ti brate s*reš…
Posalji mi na pm statistiku tvog kanala, ebo te nisa, eto ako otkrije koji je kanal neko ce uzeti to, mora da samo ti snima od svih balkanaca tu nisu pa je krijes.

A kao drugo, mogu ti poslati statistiku 10 kanala 200k+ pretplatnika ako ces platiti 500e da vidis

a na samom početku pišeš .A sad iznošiš cenu za koju bi prodao(la)

Usput ako ti je kanal na engleskom bolje ponudi negde na nekom većem stranom sajtu koji se bavi online prodajom YT kanala i sajtova jel tu cifru koju tražiš verujem niko na forumu ne bi dao ( niti verujem da ima tolko novca)

2 Likeova

Cena kanala ne ide javno iz razloga sto nije po YT TOSu, ali kad zatrazis link kanala od prodavca, uredno ga dobijes uz ljubazan razgovor. A posto si ovako neotesan, prodaces ga ovde, a verujem i bilo gde drugde nikad.

3 Likeova

Prodajete macka u dzaku. Ne razumem ovakav stav prodavca, ukoliko je uopste prodavac.

Prije svega, kupoprodaja kanala uopće nije dozvoljena u javnom dijelu foruma. Drugo, oglas iz više razloga otvara sumnju u ozbiljnost i namjeru prodavača, te ću i iz tog razloga zatvoriti ovaj oglas. Obrisao bih ga u potpunosti, no radije ću ga ostaviti ovaj sadržaj da autor ovoga oglasa bude povezan s ovime što je ovdje pisao i u budućim raspravama / prodajama / kupovinama. Ko razumije, shvatio je.

1 Like