Prodajem Youtube kanal od 7000 subscribera

Prodajem youtube kanal od 7000 pretplatnika, i oko 1000000 pregleda.
Molim sve zainteresovane kupce da se jave na mom instagram profilu za vise informacija. @lazarnisavic

Monetizacija nije ukljucena, tako da mozete odmah povezati nalog sa svojim racunom i pocnete zaradjivati.
Copyright status je cist.
Ako vam je potreban dizajn za logo, mozete se obratiti preko instagrama.
CIJENA po dogovoru.

Prosjecan broj pregleda po video sa trenutnim stanjem preplatnika je oko 5000, ali to se naravno mijenja…

insta @lazarnisavic
kontak telefon 00382 67 639 290

HVALAA

Lazare, što znači ono “dozvoljeno je svako kopiranje videa uz moju dozvolu”? :thinking:
Ti si znači producent serije Istine i laži? :smile:
Imaš samo tri videa na kanalu? Druge je Youtube obrisao? :neutral_face: :o:

1 Like

Ja bih samo pitao mogu li kopirati videe uz tvoju dozvolu?!
Hvala

1 Like

Pa on je kao Robin Hud, krade od bogatih i daje sirotinji.

5 Likes

Nikome on ne daje ništa, pa ni sebi naravno, i Youtube će takvima u potpunosti stati na kraj, i već jeste. :blush: :o:

Meni izađe samo ovo

This channel doesn’t have any content

pa jer su videji svi na privatno, ja sam na kanal izbbaciovao serija i da nebi dobio copyright nakon 8 sati bih ih stavio na privv, i imo bi po 5k pregleda

na privatno su, izbacivao sam serije i drzao ih na kanal po 8 sati, pa ih onnda stavim na priv…

Znači to je taktika? :blush:
I usuđuješ se još tražiti novac za tako nešto? :thinking:
Ono što znam sigurno je da ti je slična sudbina na Youtubeu i na našem Forumu. :blush:
https://wmforum.geek.hr/faq

Izdvojeno:

PRAVILA FORUMA
Zabranjeno je:
objava linkova na ukradene sadržaje, a zabranjeno je i njihovo spominjanje ili poticanje na ilegalne radnje, kršenje zaštite autorskih prava

:o:

1 Like

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja