Prodajem Youtube kanal sa zaradom (HITNO)

Pozdrav svima prodajem Youtube kanal monetizovan sa oko 3.000 pretplatnika na njemu ima trenutno zaradjeno oko 250 eura za
isplatu za iduci mjesec a do kraja mjeseca ce biti sigurno oko 500 Eura Kanal u prosjeku zaradi 20 eura dnevno nekad vise nekad manje…Kanal je tematike vijesti.Kanal prodajem HITNO jer za par dana odlazim u inostranstvu necu imati vremena par mjeseci da se bavim tim tako da ne zelim da propada a i novac mi treba.Cijena je 800 Eura i ako sam nedavno objavio 1000 al eto 200 eura spustam za ozbiljne musterije…Ko je ozbiljan neka se javi :smiley:

Zainteresovan sam. Pošalji mi više informacija u DM. Zanima me analitika zarade od postojanja kanala i link kanala normalno. Hvala

Vise informacija i detaljne screen shotove u pm.

Moze vise informqcija screenshots i ostalo na PM

Zaradjuje mesecno minimum 500 dolara,a prodaje za 800$.
Ne znam sta reci.

1 Like

Iskren da ti budem i ja sam se javio, ali međutim nakon upita za analitiku odgovor nisam dobio, samo link kanala.

Kanal ukupno broji 1mil pregleda 2.5k subova, a prvi video je objavljen prije 4 mjeseca. Što ne vjerujem da bi zaradio te pare da snima za američko tržište, a ne za balkan.

Pazite se uglavnom. :slight_smile:

2 Likeova

Prika ne prodajem vise tako sam odlucio jer se javilo 100 ljudi svi samo ispituju i na kraju traze savjete kako da oni pokrenu tako nesto jer nemaju para niko nema ozbiljan a i ja sam nabavio pare koje su mi trebale hitno tako da prosao brzi voz ne mogu da se peglam.

Ko bre nema od nas ovde 800 ili 1000 eura? Kakve to gluposti balaviš?

Zaradjujem xxxx eura mesečno da bi došao neki balavac da mi kaze kako niko nema pare da kupi njegov kanal koji je očigledno neka prevara u pitanju. Idi čuvaj ti ovce na nekom pašnjaku, nije ovaj posao za tebe.

6 Likeova

Taj kanal ne moze da zaradi vis od 0.50centi dnevno. Imao sam bolji kanal jedva sam nakupio nesto sitno oko 10e i ubrzo sam odustao.

Koju posluku porati? :smile:

P.S. Drago mi je, vidim da ste svi dobri, veseli i zdravi. :wink:
Čak su i (pojedini) topici u stilu kao nekada. :+1: :o:

11 Likeova