Prodajem YOUTUBE preglede, pretplatnike, lajkove, šerove i dislajkove

Pozdrav, nudim sledeće usluge:

YOUTUBE PREGLEDI (za 1000)

  • Worldwide : 1,5$
  • High Retention Worldwide : 2,5$
  • Country Targetted : 2,5$
  • Brzi pregledi: 3,5$ (maksimalno 50K dnevno pregleda!)
    Najmanji paket 15000 pregleda

PRETPLATNICI

  • 75$ za 1000 pretplatnika
    (najmanji paket je 400 pretplatnika)

LAJKOVI I DISLAJKOVI 1000 (25$)
(1000 lajkova najmanji paket)

SHARES 1000 (10$)
(minimalno 3000)

Kontakt na PM ili mail: [email protected]

Stani malo…!
Pa šta nisi do nedavno kupovao Youtube preglede za sebe, sada isto prodaješ drugima?!
U čemu je tajna? :grin:

Da vas postedim 101 posta:

Kako postizes view,palac gore, dole, lijevo, desno?
To je tajna
Jeli legalno?
Ma naravno
Jesu pravi posjetitelji?
Ma naravno
Moze malo jeftinije?
Ma naravno

Cekam moda da procjeni stanje, odnosno nema sto procjenjivat brisi ovo muka mi je!

1 Like

Da kupovao sam, znao sa da će neki pametnjaković pitati…
Našao sam povoljan način i to je to… @Thunder_Wolf

@CroLog Nije po pravilima youtube-a ja mislim…
Ali ima ljudi koji bi se upustili u to, naravno testirao sam na nekim videiam i nema nikakvih problema.
Ne tvrdim da je 100% sigurno ali ja nisam imao nikakvih problema.

Da ti iskreno recem ja bi prvi kupio i to ne na veliko, nego na 10x veliko. To testiranje je nista, jer ti trebas testirat tako da ti donosi zaradu i da ti adsense isplacuje nekoliko mjeseci da vidis da si siguran bez warninga i gasenja accounta sto sumnjam da si tako testirao, jer da sam ja tako testirao sigurno nebi prodavao nego gledao sebe i gradio sebi nekoliko youtube kanala.

Upravo tako, zašto bi netko uopće prodavao koku koja nese zlatna jaja… :chicken::poop:

To mi sve izgleda kao da dolazi preko addmefast, a naplacuje se ovdje

Ima mnogo panela za preprodaju te vrlo vjerojatno samo preprodaje za malo skuplju cijenu nego sto kupuje. Tako vecina ljudi po forumima radi,nista strasno :slight_smile:

1 Like

Ja sam koristio nešto slično, na početku stvaranja svojeg youtube kanala, bilo je kao… Ma 300% radi …
Da, možeš misliti, imao sam sreću da su mi skinuli samo te poglede bez kazne… A skinuli su ih sve i više od toga :grin: !
Tako da ljudi, ne nasjedajte! Ovo je prevara!
Pljuc… :rage:

@Thunder_Wolf Hoćeš reći da ja varam ljude?
Ne znam kako si to zaključio.
Nemam vremena da se bavim sa youtube kanalima. Radim dosta stvari trenutno i imam par projekata koje gradim i zahtijevaju dosta vremena…
Da, preprodajem preglede, a mogu i preko društvenih mreža da dovodim.
Ne znam u čemu je problem, majke mi. Ovaj forum se pretvorio u skup ljudi koji samo čekaju da nekome kidaju živce, sve im smeta, samo čekaju da nekome spuste i da troluju tuđe postove…
Testirao sam u smislu da nema nikakvih opomena ili brisanja videa od youtube.
Znači javljaju se i pokušavaju da unište oglas uvijek jedni te isti na svim temama.
Nemam snage niti vremena niti volje da objašnjavam nekome nešto više jer ste tvrdoglavi i cilj vam je samo da nekog ispljujete i da stvorite sliku kako su svi lopovi, lažovi i prevaranti a samo ste vi poštenjačine. Sa par osoba na ovom forumu sa sarađivao i prošlo je sve ok i sa jedne i sa druge strane uvijek. Tako da to je to od mene.

Ako nekog interesuje nešto od usluga navedenih neka me kontaktira.

Radis nesto sto nije “legalno” i onda se cudis zasto ljudi seru po tebi. Da si rekao stavim vas video na svoju stranicu, pa klikaju tvoji pravi korisnici to je ok, ali za prodavat 1000+ viewera trebas jako puno posjete na sajtu sto sumnjam da imas.

Ti si neki inspektor ovde, a? Po tebi možda može neko da sere, ali po meni ne…
Ovo za posjete neću da komentarišem hahaha…
Samo da kažem neću da raspravljam ništa više sa tobom, liječi negdje drugo svoje komplekse.

https://img.memesuper.com/97a784f2db2503706f17fd1c8dd057eb_vote-kicked-and-banned-for-no-cry-me-a-river-memes_400-300.jpeg

1 Like

Da, tvrdim da varaš ljude, u najboljem slučaju za tvoju obranu, možda ne znaš šta prodaješ…
Ja iz svojeg iskustva tvrdim da je to bullshit, i ne možeš nikako dokazati to šta pokušavaš prodati…
Prodaješ maglu! :dash:
To je možda funkcioniralo na Youtube-u prije 5 godina danas više ne.
Pa jebate, prije koji mjesec si tu po forumu kupovao za sebe lajkove a sada si odjednom ekspert u tome i prodaješ to drugima…molim te …:roll_eyes:
U najgorem slučaju možeš nekome zaje…ti Youtube kanal…
I da, mislim da takvim oglasima na forumu nije mjesto! :unamused:

Ako se javi netko s foruma koji potvrđuje tvoju uspješnu suradnju onda: -Oprosti!

@Zdenga , @Sceko , @Erwin_Okugic , @ivan19992
Ovo su neki od korisnika sa kojima sam sarađivao, sigurno sam nekog zaboravio…

Saradjivao uredno sve platio ako kome sta znaci to, ne vezano za ovu temu vec nesto drugo ali korektan kupac, a ja prodavac :slight_smile: tako da ne bi trebalo da imate problema sa njim.

1 Like

Ako su bot posete onda je opasno po YT kanal i nije pozeljno raditi to. A ako su posete sa social mreza onda je to super. A ti kad postavis oglas napisi odakle i kakave su posete da ne bi imao neprijatnosti ovakvog tipa. Prosto i jednostavno.

Kako ces ti preko fb znati koliko su ljudi sa tvoje stranice kliknuli puta?

U statistici ces da vidis koliko je ljudi pogledalo video sa FBa. Ali prodavac ne moze. Generalno takve vrste pregleda se prodaju po principu za toliko i toliko para dobices od npr 500 do 1000+ pregleda.
Zato sto se prodavac ne izjasnjava zato sam i napisao tako neodredjeno da ne optuzujem bez da cujem drugu stranu. A on bi kao sto sam vec napisao trebao da da detalje.

Ovo sto on nudi, stranci vec nude godinama i to dosta jeftinije, i za razliku odmah je napisano kako i sto, a ovdje…