Prodajem zrak

Vidim da se u zadnje vrijeme na forumo svašta prodaje pa sam i ja odlučio malo da uđem u biznis.
Kao što u naslovu piše “prodajem zrak” povoljno više vrsta poljski,brdski,čaršiski…
ukolko ste zainteresirani za kupnju molim da mi unaprijed platite ovaj što već koristite.lol

U jednu ruku je dobro, u drugu nije.

Dobro je što se prodaje sve i svašta jer ljudi pokušavaju zaraditi. Teško je odmah biti pametan i sve znati pa se ide metodama pokušaja i promašaja.
Pozitivno je i to što se ne čekaju novci od staraca koji sve teže krpaju kraj s krajem nego se pokušava zaraditi vlastitim radom odnosno snalažljivošću.

Nije dobro zato što u većini slučajeva brzo splasne entuzijazam i odustanu. Kasnije se teško vratiti i probati ponovno. Sa nešto skupljenog iskustva se mnogo toga može napraviti.

Problem je što se večina toga ne proda.
Mislim da se stvara kriva slika, i ja imam dojam da svi nešto prodaju ali kad sam par puta pokrenuo temu da kupujem sajt, nije mi se nitko javljao.

Najviše se prodaju domene, sve manje sajtovi!

Da, najviše se prodaju domene jer je tu nekako najlakši novac. Očekuje se da nema puno muke, samo nanjušiš dobru domenu, platiš reg fee i prodaš za x10 ili x100.
No nije tako. Provjereno :frowning:

posto litra? :ljuger:

Sve po dvije kune ajmo ljudi još malo pa nestalo. ima litra ima kila,gram a može i u megabite

Upravo to imao sam dojam da se stvarno svašta prodaje,ali očito puno toga ostane samo na ponudi,a i bilo bi smješno da takve stvari prolaze.

Meni je žao što trgovanje domenama nije zaživjelo na ovom forumu.

domejnanje rules :ljuger:

Trgovina doemnama je po meni jedan teški bullshiting. Vrlo velika industrija koja zapravo radi iz nekog cudnog razloga.

Kada malo bolje pogledate, najvece tvrtke današnjice na internetu se nalaze na domenama koje nitko nebi zakupio prije nego što su te tvrtke nastale (Google, Facebook, Twitter, Yahoo, flickr itd…)

Samo dokaz da poveći broj nula radi čuda.

@trnac: dobar zakljucak… :slight_smile: twitter je izuzetak…

[quote=“kromaser”]Vidim da se u zadnje vrijeme na forumo svašta prodaje pa sam i ja odlučio malo da uđem u biznis.
Kao što u naslovu piše “prodajem zrak” povoljno više vrsta poljski,brdski,čaršiski…
ukolko ste zainteresirani za kupnju molim da mi unaprijed platite ovaj što već koristite.lol[/quote]

Zanima me brdski i čaršiski !

Mozes poslat po po´ kile od svakog na review ? Ako je zrak uredu, dobijes pozitivan review ovdje na forumu i siguran sam da ce ti se visestruko vratiti! :ljuger:

I odakle je tocno zrak ?

Može 10 kg zraka :lula:

[quote=“IvanM”]Može 10 kg zraka :lula:[/quote]Bog te mazo, koliko je to kubika??!!

slovo t je 0 v2.0

I mene interesira brdski zrak. :smiley:
Odakle je? Koliko je stabilna nabava? Da li primaš resellere?

Pa iznenaditi ćeš se koliko je malo. Guglaj malo koliko je težak jedan kubik zraka.

Gradski je malo skuplji od brskog zbog toga što djelouje kao opijat hehe auti i ta sranja
A brcki ravno iz hercegovaškog kamena i krša poslao sam vam na pm kad otvorite poruku udahnite vdit ćete kako je hladan ono pravo.
"Ser guz ser guz"
Pa evo kada ste već spomenuli domene zašto su uvjek najbolje domene zakupljene i ne koriste se npr igrice.hr,com,net,ba,ogr,info isto za igre,portal…

I ako već netko posjeduje taku domenu zašto je ne proda ili pak ne napravi nešto
ili čeka da mu netko ponudi 100 mili oera

Brdski zrak primljen na PM

Sve je onako kako je obecano

Izvrsna usluga

Svakako preporucam !

Sjeca se ko “cistog hrvatskog zraka” iz 90-e ?? Limenka sa sahovnicom i natpisom “Čisti Hrvatski Zrak” :slight_smile:

mi se ovde zajebajemo kad ono stvarno zrak u boci neki dan sam surfao i naletio na članak kisiku u boci mislim 24 sata nemogu da nađem link nešto kao inhalator samo veća boca ako tko naleti neka postavi lik

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja