Prodaju se Blogeri.hr

Projekt Blogeri.hr je gotovo 9 godina prisutan na domaćoj internet sceni, a na svom početku 2006. godine osvojio je prestižnu nagradu VIDI (tada pod nazivom croblogeri.com) za najbolji internet projekt u kategoriji medija i novosti, a već sljedeće godine biva izabran u top 10 projekata u kategoriji društvenih servisa.

Blogeri imaju bogatu povijest koja se može opisati sljedećim brojevima:

• Projekt pokrenut 2006 godine, 9 godina na internet sceni u RH
  • Ostvarenih više od 1.500.000 posjeta od strane milijun internet korisnika
  • Više od 28.000 postova
  • Više od 1.500 blogova
  • Više od 700 fanova na facebooku, više od 850 followera na twitteru blogera
  • Više od 5.300 registriranih korisnika

Detaljnije na http://www.blogeri.hr/blog/post/postani-kralj-blogerske-scene-u-regiji-kupi-blogeri-hr-26/

Zaboravio staviti kontakt:

Za sve dodatne informacije o projektu ili natječaju možete nazvati na 031 280 611 ili postaviti upit na mail info@slink.hr.

Koliko mjesečno imaš posjeta i kolika je zarada mjesečno ?

Imam jedno pitanje vezano uz to kako planiraš rješiti problem prebacivanja domene? Koliko znam HR domena se ne može prebaciti niti prodati, a kako vidim ti ne prodaješ pravni subjekt nego nazovimo to proizvod.

Inače svaka pohvala na malom trudu oko slaganja “natječaja”.

Molim samo da upite šaljete na info@slink.hr jer ja samo prenosim natječaj, nisam zadužen za taj dio… Hvala!

A kolika ti je mjesečna zarada i broj posjeta ?

Sajt ima 6k posjete u mjesecu

200 dnevno, a piše da ponude s manje od 10 000 kuna neće ni razmatrati…
ctr daleko manji od nekog portala s igricama, a portal s igricama s 200 posjeta dnevno kupiš za 2000 kn…i zarađuješ daleko više nego s tim blogerima…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey