Profile Links/Social Bookmark/Article Directories

Trebao bih da uradim sledece stvari:

1. Create 50 - 100 Profile Links per site.
  2. Social Bookmark the website’s home page to many social bookmarks as much as
    possible.
  3. Submit Articles to top 10 Article Directories.

Da li biste mogli da mi objasnite svako pojedinacno?
PS(1) Google-ova sam, ali nisam uspeo da nadjem nista korisno tj. nisam siguran da sam shvatio tacno.
PS(2) Koliki je problem ukoliko artikle koje pisem nisu skroz gramaticki tacne?

Hvala.

Ti u biti hoćeš napraviti backlink kampanju koliko vidim. Ako ti je stranica nova OK je za početak ovo.

1. Napravi profile na forumima, po mogućnosti da imaju veze sa temom tvoje stranice (nije jako bitno ali pomaže), ostavi par smislenih postova na svakom i nakon 5-14 dana stavi u profilu svoj link u potpis sa anchor tekstom,

2. Isto kao pod 1 praviš profile ali na Social Bookmarks stranicama tipa Technocrati, Digg, StumbleUpon i imaš ih milion relativno zapostavljenih (googlaj PHPDug, Scuttle, Pligg tipove stranica).

3. Za top 10 Article directories moraš imati unikatne (originalne) članke jer na većini se vrši ručna i Copy Scape provjera tako da će biti dosta male šanse za objavu ako nisi siguran da znaš šta radiš. Na nekima ćeš čak prije odobrenja registracije morati proći test iz gramatike (engleski).
    Puno lakši način ti je objava članaka na Wordpress direktorijima, wiki stranicama i sl. Ne gleda se toliko unikatnost i možeš ubaciti link i u sam članak dok kod gore navedenih nema šanse (samo u polje Author bio).

Pozdrav, posjedujem program koji sav taj process automatizira, jedina stvar što mi fali je par dolara za captcha servis, i desetak dolara za spinner servis (radi unikatne članke od postojećih). Ako si spreman donirati tih petnaestak dolara pomoći ću ti.

PM.

[quote=“JohnWizzer”]Ti u biti hoćeš napraviti backlink kampanju koliko vidim. Ako ti je stranica nova OK je za početak ovo.

1. Napravi profile na forumima, po mogućnosti da imaju veze sa temom tvoje stranice (nije jako bitno ali pomaže), ostavi par smislenih postova na svakom i nakon 5-14 dana stavi u profilu svoj link u potpis sa anchor tekstom,

2. Isto kao pod 1 praviš profile ali na Social Bookmarks stranicama tipa Technocrati, Digg, StumbleUpon i imaš ih milion relativno zapostavljenih (googlaj PHPDug, Scuttle, Pligg tipove stranica).

3. Za top 10 Article directories moraš imati unikatne (originalne) članke jer na većini se vrši ručna i Copy Scape provjera tako da će biti dosta male šanse za objavu ako nisi siguran da znaš šta radiš. Na nekima ćeš čak prije odobrenja registracije morati proći test iz gramatike (engleski).
    Puno lakši način ti je objava članaka na Wordpress direktorijima, wiki stranicama i sl. Ne gleda se toliko unikatnost i možeš ubaciti link i u sam članak dok kod gore navedenih nema šanse (samo u polje Author bio).[/quote]
    Hvala.

Sto se tice trece metode tj. Vaseg odgovora.
Sav sadrzaj tj. artikle na stranici ce biti unikatne.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja