Program za izradu videa

Probao sam Filmoru od Wondershare-a i trebalo mi je manje od sat vremena za video od par minuta. S time da sam se prvi put bavio sad s time i cini mi se da bi se to dalo dosta ubrzati kada se malo navikne.
Video je nista posebno, intro, dva clipa spojena u jedan, outro i dodani neki prijelazi, titlovi, logo i zvuk.

To je ono sto mi i treba nacelno za sada, ne planiram se baviti snimanjem jos neko vrijeme nego izradom takvih jednostavnih video uradaka od postojecih klipova i slika koje imam (ne krsim copyright) .

Cijena programa je 500kn. Ima li iskusnijih video editora pa da daju preporuku za jos neke programe kako bi isprobao, da nisu znanstvena fantastika za ovakve jednostavne uradke, a da kasnije mozda mogu odraditi i nesto vise.

“Easy Video Maker”, djeluje staromodno, ali da se dosta toga uraditi u njemu

1 Like

pinnacle …

1 Like

MS movie maker, free, jednostavno

1 Like

Adobe Premier Pro skines preko torrenta i eto.

Za takve stvari, jednostavne, znaci nije bitno imati jednostavan program jer se one rade u svim programima isto ili na slican nacin pa tako ako je “jaci” program ne znaci da je tu proces komplikovaniji vec obrnuto, komplikovanije je samo sto ima 1000 drugih opcija koje vi necete koristi ali kad ih ne koristite onda nemate ni problema sa tim.

To sto ti trazis je odraditi u par koraka.

Upload/ Prebacis klip u Source (da ne zagadjujes dole radni prostor)/ Cut/ Drag & Drop/ Ad text/ Apply Default Transition (desni klik misa na spoj)/ Export

To je citav i vrlo jednostavan proces u slozenom programu. Ja garantujem da se ovaj proces ne moze jednostavnije i brze uraditi u tim nekim slabijim programima koji samo mozda na prvi pogled djeluju jednostavniji.

2 Likeova